Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik srácot választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval. Teljesen szerelmes vagyok belé, soha nem éreztem magam még ilyen boldognak mint vele, egyenlőre minden tökéletes. Sok hasonló jellemvonásunk van, mindketten elég nyugodtak vagyunk, nem kell sok ahhoz, hogy jól érezzük magunkat, pozitív, általában vidám és elégedett emberek vagyunk. Nagyon jól el tudunk beszélgetni és baromkodni, ha napokig együtt vagyunk sem unjuk meg egymást, sőt. Hasonlóan képzeljük el a jövőnket, hasnolóak a céljaink. Viszont az érdeklődési körünk igazából eléggé eltér, ő reál beállítottságú, sportőrült, és szeret egyszerűen gondolkozni a világról, picit olyan "tipikus férfi". Én sokszor máshogy, szerintem tágabb látókörrel közelítem meg a dolgokat, és ha beszélgetünk mondjuk picit bonyolultabb témákról, akkor sokszor nem értünk egyet, mintha elbeszélnénk egymás mellett. Ez engem nem zavar, elég kevés gondolkodik úgy ahogy én, megszoktam, hogy vannak témák, amikben az emberek nag része nem ért egyet velem.

Van egy másik fiú. Nagyon régi barátom, de soha nem volt semmi több köztünk, nem is hittem volna, hogy tetszem neki. Vele szinte ugyanúgy gondolkodunk. Ő talán az egyetlen ember akivel komolyabb témákról is rendesen tudok beszélgetni, mert hasonlóan jár az agyunk, ugyanúgy szereti megfigyelni és elemezni az embereket, mint én. Nagyon szeretek vele beszélgetni, és mielőtt megismertem a barátomat, ő volt az egyetlen ember, akivel komolyan el tudtam volna képzelni magamat. Erre most vallott szerelmet. Valahogy úgy érzem, hogy vele sokkal jobban összeillenénk, mert az érdeklődési körünk és a gondolkodásmódunk passzol. Viszont a barátommal meg a leghülyébb dologkról is tudunk beszélni, nagyon sokat nevetünk együtt, és annak ellenére, hogy ennyire különbözünk, jól elvagyunk, szeretem. Úgyhogy én arra jutottam, hogy maradok vele. De lehet, hogy hosszú távon ez rossz döntés? Ti mit gondoltok?



2016. jan. 4. 01:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod, ha szereted tényleg ne is foglalkozz ilyen hülyeségekkel, tök normális dolog, hogy egy pár két tagja sok mindent nem ugyanúgy gondol. Akkor gáz csak, ha fontos kérdésekben nem értetek egyet.
2016. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

A meglévőt. Ő férfi te meg nő, sok mindenben máshogy gondolkodtok. Bőven elég, ha a fontos, kapcsolatotokra is kiható kérdésekben egyetértetek.

A másik pasi a tökéletes barát kategória inkább.

2016. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Ha a barátoddal nem tudnál beszélgetni,akkor azt mondanám a másikat. De itt nem ez van. Egyszerűen csak nem mindenről. Még :)

A barát barátot régebb óta ismered. A barátoddal meg még tudtok csiszolódni. Plusz szereted és vele vagy boldog.

2016. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az viszont elgondolkodtató, hogy mivel komolyan megfordult a fejedben ez a kérdés, szereted-e egyáltalán.
2016. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem fordult meg komolyan a fejemben. Vagyis nyilván foglakoztat, de nem tudtam komolyan belegondolni, hogy otthagyjam a barátomat. Nekem most ő a mindenem, és hiába próbáltam meg elképzelni magam a másik sráccal, igazából nem ment. Már az elején sem volt kérdés, hogy kivel maradok, csak azért logikusan is végig akartam gondolni. És félek, hogy ha vele ne adj isten elmúlna ez az idilli szerelem, akkor hosszú távon lehet, hogy a másik fiúval bologabbak lennénk. Csak ezt persze soha nem tudom meg, mert ettől függetlenül ha arra gondolok, hogy nem a barátommal vagyok, az teljesen abszurd, nem hagynám ott semmiért. Csak kíváncsi voltam, hogy reálisan, nem elfogultan melyik lenne a jó döntés.
2016. jan. 4. 01:31
 6/14 anonim ***** válasza:
a
2016. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megköveztek v sem, nekem a 2ik-hoz hasonló nőkkel volt (van) tökéletes kapcsolatom. Szeretem ha mindig ugyanarra, vagy ugyanúgy gondolkodunk. Mondjuk nekem a béke, és a harmónia az amit keresek a kapcsolatban. Szóval hosszútávon az ellentétek (ha nagyon élesek) taszítani fogják egymást.
2016. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az elsot, tehat a baratom mellett kitartok. Ha egy baratom szerelmet vall, azzal megszakitom az osszes kapcsolattartasi format, mert nem hagyom, h veszelyeztesse a kapcsolatunkat. Nalam ez nem lenne soha dilemma.

N

2016. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Maradj a barátoddal. De az ő helyében nagyon szomorú lennék, hogy ilyen megfordul a fejedben (sőt még így kívülállóként is elszomorodtam) :(
2016. jan. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

"Teljesen szerelmes vagyok belé, soha nem éreztem magam még ilyen boldognak mint vele, "



Mar hanyok az ilyen h-u-l-y-e- p-i-c-s-a-k-t-o-l tenyleg. Ha annyira minden rendbe lenne, nem tennel fel ide kerdest.

2016. jan. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!