Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem akar lefeküdni? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem akar lefeküdni? 20l

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam,már sokadszorra akar belecsábítani egy "barátság extrákkal" kapcsolatba. Először érettségi előtt,megnézett velem a filmet,majd megkérdezte,hogy mi lenne ha...? Akkor nemet mondtam,a szüzességemre hivatkozva,és ezt el is fogadta.3 év telt el azóta,többször is felhozta a dolgot,ahogyan most is... Több barátnője is volt a három év alatt.Abszolút humoros,és jóképű pasi,én meg egy ronda,kis mellű,kövér lány vagyok,ezért nem értem miért engem kér ilyenre folyton.. Szórakozna velem? Vagy sajnálatból teszi? (Én az első csókon se vagyok túl.) Vagy miért csinálja ezt?

2016. jan. 4. 18:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi ez pontosan, azt nem tudom, de 3 évig biztos nem szórakozna veled.
2016. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
dugna, de nem akar komoly kapcsolatot veled.
2016. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De bárkit megkaphatna..
2016. jan. 4. 18:16
 4/32 A kérdező kommentje:

Meg én nem vagyok dugni való típus...

Egyébként köszönöm a gyors válaszokat!

2016. jan. 4. 18:20
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy nem vagy ronda.Talán nem is csak szexet akar hanem szerelmes beléd.:)

Tedd fel magadnak a kérdést,hogy erre az ajánlatra miért nem mondasz igent?

2016. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Én nem mondom, hogy mondj igent, ehhez semmi közöm nincs.

De miért olyan hihetetlen, hogy valaki kíván téged? Használd fel ezt az esetet arra, hogy önbizalmat építs!

2016. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a visszajelzésekből,nem az jön le,hogy akár csak csinos is lehetnék...
2016. jan. 4. 19:21
 8/32 anonim ***** válasza:
lehet,hogy tényleg belédszeretett.
2016. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
De akkor miért úgy közelít,hogy barátság extrákkal?
2016. jan. 4. 19:59
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, ha nyersnek hatok, de:

Trófea vagy. Ennyi. Három éve hajt, mert tudva, hogy szűz vagy, roppant menő dolog lenne, hogy lám, mégis megszerzett. Esetleg izgatja a gondolat is, hogy "taníthat".

(Ettől függetlenül némi önbizalomhiányban szenvedhetsz, hiszen ha olyan ronda lennél, nem kívánna. :) És alig hiszem, hogy sajnálatból tenné, olyat ritkán tesznek a férfiak.)

A te döntésed, hogy belemész-e, de ne gondolj többet a dologba, mint ami, mert nagyot csalódhatsz. Ha bejön a srác, és nincsenek egyéb dolgok a háttérben (mármint hogy várni akarsz az elsővel, vagy házasságig, bármi, ami nálad kizárná), akkor miért ne? Még jól is elsülhet a dolog, csak ne feledd, hogy nem ígér holtodiglant.

2016. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!