Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az h a párom nem akar közös képet fel rakni fbre?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nem én vagyok a párod. Egyébként nekünk sincs közös képünk facebookon, aki ismer minket, az tudja, hogy nagyon boldogok vagyunk együtt, nincs szükség reklámra.
2016. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle, most komolyan, ennyi infó alapján mit mondjunk?

Miért akarna amúgy? Az én párom sem tenne ilyesmit sosem. Igaz, 2 ismerőse van és én nem vagyok köztük :D (Van accountom, csak letiltva, egyszer munkához kellett, de ilyen marhaságokra, hogy melyik távoli ismerősöm mit oszt meg, nincs időm.)


Nem mindenki szeret másoknak dicsekedni a kis privát életével a neten...

2016. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

én mindennél jobban szeretem a páromat jó pár éve+ő is. mégis 1-2 közös képünk van fent, azokon is megjelöltek rokonok.

szerintem nem jelent semmit.

sokkal "szánalmasabbnak" tartom amikor valaki már a kapcsolat első hetében közös profilképet rak ki..

de nem mondom, idővel ha rak ki valaki közös képet, hát oké. de lehet az a baja a párodnak, hogy még nem vagytok együtt régóta. vagy tévedek?

2016. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
nekem sincs a férjemmel közös képünk fenn, ahogy az első írja mi is úgy vagyunk vele, aki ismer minket tudja hogy együtt vagyunk :) (olyan van amit más csinált és bejelölt minket-persze a jelölést azért nem szedjük le ) - pasik eleve máshogy gondolkodnak erről, mert gondolom kérdező te vagy a nő... vagy tévedek?:)
2016. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Eleve a fotókhoz máshogy állnak az emberek. A párom pl. hobbifotós, de eszünkbe nem jut egymást fotózni, egyszerűen nem értjük, mire lenne az jó s mások miért teszik, ha elutaznak valahova... Mi olyankor a tájat fotózzuk, az épületeket... (Semmi bajom természetesen azzal sem, ha valakinek minden nyaralós képén szinte csak ő tölti ki a képet, egyszerűen nem értjük.)

Tárcában sincs képünk a másikról s ha nekem fotót kéne keresnem magamról, ami nem idősebb 10 évesnél... Bizonyára a személyimet venném elő :D Bár az elég szörnyű. Illetve számítógépes partykon, conon készül rólam itt-ott, azokat kéne megkeresnem.


Nem mindenkinek fontos az embereket ábrázoló kép, bárkié is legyen az.

De inkább itt az számít, hogy nem mindenki köti idegenek orrára, hogy kivel, mikor, mit csinált és hol. Van, akinek ez a fontos, akkor is, ha a másik ember igazából nem az. S van, aki pont fordítva van vele.

2016. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy azért, mert olyan a kapcsolatotok, hogy ezt sem mered megkérdezni tőle.
2016. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy ő nem érzi úgy hogy közös képet akar veled csinálni,plane nyilvános helyen mutogatni.
2016. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert minek kéne? Jajj de hülyeség ez a facebook..
2016. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan tőlünk akarod megtudni hogy a párod mit gondol erről? Nem egyszerűbb őt kérdezni?
2016. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a 6-os válaszra!Ott az igazság.
2016. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!