Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatkialakítás, kompenzác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szfeo kérdése:

Kapcsolatkialakítás, kompenzáció, vélemény, segítségkérés, ötletek? a többi lent.

Figyelt kérdés

Elérkeztem egy bizonyos pontra.Kb készen állok egy kapcsolatra (nemkell annyira komolynak lennie) de a véleményeteket kérném hogy a hiányosságaimat mivel tudnám kompenzálni.

20 éves,szűz fiú,főiskolás,az össze vissza dugás nem jön be,kevés tapasztalat a kapcsolat bármely terén,szokásos elégedetlenség a mérettel (13),meg van egy enyhe fitymafék szűkületem mely merev állapotban lép fel mivel a makk az lehet hogy kibújik de alá nemigen megy és persze fájdalmat okoz már az az állapot is de haverom szerint az nem gond ha minden nedves odalent,eltünt az együttérzés képességem cserébe reálisabb lettem és nem nyafogok annyi mindenen.

Ezeket a hátrányokat hogyan csökkentsem vagy kompenzáljam valami mással ? gondolom ezek gondot jelentenének a kapcsolatban.de ha tévednék kérlek javítsatok ki és rugdossatok a megfelelő irányba hogy majd egyszer megtudjak felelni egy nőnek is hoszabb távra.


2016. jan. 10. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A farkad már nagyobb nem lesz de azt a szűkületet egy urológus simán rendbe rakja, javaslom keress fel egy szakembert minél előbb!Aztán élj...
2016. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!