Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkó volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó volt ez tőlem?

Figyelt kérdés

Egyik este beszélgettünk barátommal neten keresztül, és mondta, hogy most mennie kell, mert valami hülye meccs lesz (ő persze nem így mondta, hogy hülye..,) És akkor kérdeztem, hogy fontosabb a meccs mint én?? És mondta, ha vége lesz, olyan 11 körül, akkor majd jön vissza. Na és én erre fel, gondoltam, hogy csak azért is megvárom.És vége lett a meccsnek, és írta, hogy de jó hogy még itt vagyok, meg mennyire örül nekem, pont kezdett volna beszélgetni, én meg erre írtam neki, hogy na, most megyek is aludni, mert álmos vagyok. És mondta, hogy milyen gonosz vagyok, meg nem érti hogy miért volt baj, hogy a meccset akarta nézni, meg ez nagyon gyerekes volt tőlem, és ezt még visszakapom, meg hogy már elege van a folytonos hisztijeimből... Erre nem válaszoltam, kiléptem.

Szerintetek neki volt igaza, tényleg gyerekesen viselkedtem? Bocsánatot kéne kérnem?


L/19


2016. jan. 10. 20:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok a szüleidnek, hogy 19 éves létedre 14 éves agyi szinten ragadtál. :P Indokolatlan durca. Pár ilyen, és ha van esze, menekül. :D
2016. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg elég nevetséges viselkedés, szerintem.


27N

2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Megvártad, hogy leléphess utána rögtön. Nem, ez tényleg nem gyerekes.
2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Bunkó, önző, gonosz és gyerekes hiszti volt részedről.

Ahogy érzed.

2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Elég nevetségesen viselkedtél. Miért gond, hogy meg akart nézni egy meccset? :D
2016. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal szúrtál ki a legjobban,szerintem is gyerekes viselkedés.
2016. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 opened paradise ***** válasza:
97%

"és írta, hogy de jó hogy még itt vagyok, meg mennyire örül nekem"


És te ezután otthagytad?

Nájsz...

2016. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ő sem szokta hagyni, hogy a hobbidnak szenteld az idődet és ha mégis megteszed, akkor ő is passzív agresszíven szokott reagálni?


Ha a válasz igen, akkor valamilyen szinten jogos volt. Ha nem, akkor nem értelek, hogy mire volt ez jó. Kérj bocsánatot.

2016. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Mióta vagytok együtt?Aznap hány órát beszéltetek egymással neten?
2016. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!