Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolat férfi meg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat férfi meg nő között csókkal kezdődik?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2016. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

igen is, meg nem is.

volt nem egy olyan barátnőm akinek több hónapig csak udvaroltam, aztán volt csók.

de volt olyan is akivel már az első randin csókolóztunk.

egyébként mindegyik kapcsolat min. egy évig tartott

volt első randin csókos ami pl. 3 évig tartott.

2016. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatomban már 4 napja jártunk és hónapok óta barátkoztunk, voltak közös programjaink, élményeik, életünk, mire az első csók elcsattant közöttünk.


De volt olyan is, hogy egy csók az kb nem jelentet semmit.

2016. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sok olyan emberrel csókolóztam, akivel közel sem jártunk. :) De bizonyos helyzetekben persze jelentheti azt is.
2016. jan. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!