Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg finoman hogy együtt vagyunk-e? Egyáltalán rákérdezzek?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismerem a srácot 7 talin vagyunk túl, már a második talin megcsókolt, több még nem volt, azt mondta nem akarja elsietni:)) Tudom hogy nem mindig kell ezt kimondani de valahogy mégis jobb ha tisztázva vannak a dolgok(szerintem)
2016. jan. 10. 23:21
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ennyi idő után szerintem simán ki lehetne mondani. Szerintem tisztázhatod vele, remélem normálisan fog reagálni.
2016. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp ki kell mondani, tisztázzátok. :)

bár 7 tali után még nem biztos,hogy párkapcsolatnak veszi.

L21

2016. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez szeretoi viszony. Koze nincs a klasszikus parkacsolathoz.

A Te elvarasaidnak es almaidnak ez nem felel meg.

N

2016. jan. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na most a 2. talin csókolóztatok aztán leállított,hogy nem akar sietni a többivel vagy mi van :D Ezt nem mondanám szeretői kapcsolatnak sem mert akkor már leg. 2-on szexet akart volna.Szerintem csak egyszerűen béna és igen kérdezd meg mert elég zavaros :P
2016. jan. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4hónap 7 tali....????? nagyon kevés!távol laktok?
2016. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző: vagy csak a 2. vagy a 3. hónap ismeretség után kezdtek el randizgatni...
2016. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, nem kell finomkodni, rendesen egyenesen meg kell kérdezni, persze nem idegesen vagy zsaroló hangnemben, de ezt remélem nem kell mondani :D Teljesne normális, hogy tudni szeretnéd, a férfiak viszont sokszor tényleg ilyenek (föleg, ha már nem tinik), hogy nem szükséges kimondani, mert "egyértelmü". Én is így voltam, mint te, majd kb. az 5-6. találkozón szóba jött, és kiderült, hogy a barátomnak teljesen természetes volt, hogy együtt vagyunk. Mondjuk mi akkor már párként viselkedtünk (csókolózás, kézen fogva járás, nem szexre gondolok). Szerintem a legjobb, ha rákérdezel, jobb megtudni mi van :)
2016. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen messze is lakunk egymástól meg azért nem egyből találkoztunk emiatt:/

Köszönöm a válaszokat!:)

2016. jan. 11. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző "barátom" 2 hónap után sem tudta kimondani, hogy együtt vagyunk -e vagy sem.


Viszont,valahogyan egymásra találtunk egy sráccal, már 3 éve ismerem, mikor most decemberben csak úgy bekerült a képbe. Együtt töltöttük a szilvesztert, azóta már minden volt, és kb. a 3 talin kérdeztem rá,hogy akkor most komolyan gondolja ezt a dolgot, vagy összejárunk, esetleg köztes állapot? Végül kibökte, hogy hát ez számára természetes, hogy együtt vagyunk.


Esetleg Te is így kérdezz rá! :)


21/L

2016. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!