Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehangoló ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehangoló ha egy nőnek van már gyereke?

Figyelt kérdés
Mondjuk megtetszik egy nő, elkezded neki tenni a szépet, majd megtudod, hogy van gyereke. Hogy érint?
2016. jan. 10. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Kb olyan, mintha új ruhát akarnál venni, de a kasszánál megtudod, hogy használt... Ha meg is veszed, csak otthonra.
2016. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Úgy viselkednék utána mintha csak barátkozni akarnék aztán fokozatosan hanyagolnám a dolgot.

Gyerekek? Nope! Nope! Nope! Nope! Nope! Nope!

2016. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nálam kizáró ok. Nem kívánom rabigába hajtani a fejem és más gyerekét nevelni. Aki amúgy mindig a gyerek apja marad, Te meg a balfék 2.férj.
2016. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy szemét vagyok, de nálam sajnos kizáró ok.
2016. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Mivel már túl vagyok ilyen kapcsolaton ezért azt mondom, hogyha lehet elkerülöm....főleg ha az a gyerek még pici.

a 3 hónap alatt amíg együtt voltunk soha nem volt egy nyugodt esténk...mindig valami közbejött és lassan elfogyott a türelmem. Kizárólag akkor mennék bele, ha lenne egy közös gyerekünk is, akkor talán jobban viselném a megpróbáltatásokat.

2016. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Kicsit eléggé!

Tudod sokan úgy vannak vele, hogy ha lehet akkor a saját gyereküket szeretnék nevelni, nem másét.


Persze vannak olyanok akik jól megértik egymást a gyerekessel, a gyerekkel is kijönnek úgy max. elmegy, vagy egy szintén már gyerekessel melegednek össze.


De személy szerint én nem szívesen nevelném a másét!

2016. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
24%

van akinél elfogadnám, de van olyan is akinél kizáró ok lenne.

voltam már együtt olyan csajjal, akinek volt gyereke és jól megvoltunk, nem is ez miatt volt vége.

de volt olyan csaj is, akinél mikor megtudtam hogy van gyereke inkább gyorsan hamar leépítettem a kapcsolattartást.

2016. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Én mint nö mondom ,hogy eléggé.Én így biztosan nem ismerkedek ,komoly kapcsolatba nem bonyolódnék ,az alkalmi meg nem az én világom.Max egy olyan felállást tudnék elképzelni ,hogy egyedülálló apuka aki szintén egy gyereket nevel.

Nekem még kicsi a gyerekem kizáró ok ,mire nagy lesz már hova ismerkedjek :)

2016. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit meglepődtem a válaszokon... de érthetőek.

Alapból nyilván nem szerencsés, az ember inkább a saját gyerekét, gyerekeit neveli.

De.

Szerintem azért nem feltétlenül halálra ítélt egy ilyen kapcsolat,és van az az ember,van az a nő,akiért megéri.

Személyiség kérdése is,ki hogyan jön ki a kölykökkel.

Én azt mondom, nem a legjobb felállás,de nem kizáró ok.

2016. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért van itt lepontozva mindenki?

Kb, mintha a családi kérdések kategória lenne....

Csak nem gyerekes egyedülálló nők vannak itt? :)


Nekem az előző kapcsolatomban volt egy fiúgyerek, akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, és segítek neki, ahol tudok.

ellenben a "kedves" anyukája már csak a szponzort látta bennem, és valahogy elfogyott az ideje rám, csakis a gyereke igényit nézte.

Ráadásul meg is csalt, utána meg próbált visszajönni hozzá, én hülye meg bele is mentem...


Ennek ellenére azt mondom, inkább egy gyerekes anyukát választanék, mert tudom, ők biztosan szeretik a gyerekeket, tudnak gondoskodni, és megvan bennük szinte minden, ami egy igazi nőben kéne, hogy meglegyen.

Sajnos anyagilag szinte mindegyik rosszul áll, de ez benne van a pakliban.

Türelmesnek kell lenni a gyerkőccel is, ők az igazi elszenvedői ennek. :(

2016. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!