Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressem a hibat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem a hibat, ha hazaskent nagyon erdekel egy masik ferfi?

Figyelt kérdés
a cel a tovabblepes ..semmi egyeb..
2016. jan. 11. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

a férjedtől akarsz továbblépni?


akkor a hiba ott van, hogy nem vonzódsz már a férjedhez!

2016. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Bocs,de miért mentél férjhez,ha már akkor tudtad nem Ő az igazi?Az ilyet sose értem!Aztán csodálkozol ha leri.banc.oznak?
2016. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

13 év házasság után nekem az a véleménye, hogy ez nem hiba, csak annak a jele, hogy még mindig hetero vagy.

A hiba az, ha hagysz teret ennek az érzésnek, pl. úgy intézed hogy találkozhass vele, beszélgetsz, flörtölsz, stb. Na az már az.

Attól még szeretheted a férjed, hogy más iránt is érzel fizikai vonzalmat, és gyorsan el fog múlni, ha megrázod magad, és tovább lépsz.


A hűség nem azt jelenti, hogy senkit se kívánsz meg soha többé, és fából leszel odalent. :)

Hanem azt, hogy uralkodsz magadon, és képes vagy ilyenkor is elmondani, hogy "Bocs, de férjnél vagyok, semmi esélyed."

2016. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés még nem hiba, előfordul. De találkozgatni az illetővel, na az már durva hiba lenne.
2016. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben vagyok.Én próbálom elnyomni magamban.Szerintem teljesen normális ez az érzés.Ettől még szeretheted a párod,akarhatod vele leélni az életed.De azt befolyásolni,hogy vonzódj-e valakihez,nem lehet.És aki mást mond,az álszent.

Próbálj meg kevesebbet gondolni rá,nem menni oda ahol összefuthattok és a férjeddel próbálj meg újra romantikus dolgokat csinálni.Így újra fellobbanhat a láng iránta,a másik férfihez való vonzódásod pedig halványodni fog.

Sok sikert hozzá! :)

(nyugodtan írhatsz privátba is,ha akarsz róla beszélgetni.)

2016. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!