Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék ázsiai (koreai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ázsiai (koreai, japán) fiút, akit érdekelne egy magyar lány komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
24/L

2016. jan. 13. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ázsiai fórumok? Ázsiai oldalak?

Vagy külföldi ösztöndíj, munka odakint, ahol hemzsegnek a koreai, japán srácok?

Szerintem a lehetőségét kell megteremteni először annak, hogy találkozzatok, beszélgessetek...és akkor van esélyed találni.

Máshol kb. 0,0000..01%. (Magyarországon vagy Európában ritka azért még mindig az ázsiai, és még ritkább, aki komolyan gondolná egy magyar lánnyal) De ha látják, hogy te nyitsz, tanulod a nyelvüket, netán profin beszéled is, érdekel a kultúrájuk, hajlandó vagy kimenni hozzájuk esetleg ott is élni, az jelentősen megnöveli az esélyeidet.


OFF! A magyar lány miért ragaszkodik ennyire ehhez a nemzetiséghez? Tisztában van vele, hogy mit hozhatnak ki a kultúrális különbségek? Összegezte-e vajon, hogy mi számít neki egy komoly kapcsolatban, és hogy mennyire releváns, hogy ki honnan származik?

Ha nem, akkor nagymértékben megvan a csalódás lehetősége is...:(

2016. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem japán férjem van, ajánlom a www.japancupid.com oldalt. Mi ott ismerkedtünk meg, két évvel ezelőtt, és nemrég házasodtunk össze. Bár itt is vigyázni kell, nagyon ritka a normális férfi, aki komoly kapcsolatot akar.


Egyébként ahogy az előző írta, valóban adódnak kisebb nehézségek ha egy ennyire eltérő kultúrájú emberrel akarsz együtt lenni, de ha kölcsönösen elfogadjátok egymás kultúráját és különbségeit, akkor nagyon jó és tartós kapcsolat lehet belőle. De szerintem minden kapcsolatban vannak nehézségek, még ugyanolyan nemzetiségű párok esetében.

Egyébként, szerintem japánok között is akad akivel egyszerűbb, mint például a férjem, aki imádja a kultúránkat, és már szinte teljesen átvette, de például a húgom barátja is japán, és ő viszont már kevésbé tud beilleszkedni itt, kevésbé fogadja el a magyar szokásokat.

2016. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Röszkei határnál😂😂
2017. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!