Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik nőt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik nőt választanátok? Melyik "típust"? (hosszú)

Figyelt kérdés

"A" nő:

- Dolgozik (ugyanannyit, mint te), emellett minden házimunkát elvégez otthon egyedül, a férfi csak pihenjen.

- Minden nap felhív többször, mire hazaérsz frissen főzött étel van.

- Minél előbb gyereket akar, felvállalja, hogy utálja a munkahelyét, így minél többet szeretne otthon maradni a gyerekekkel, utána meg háztartásbeli lenne szívesen (ha az anyagiak engedik).

- Mindenben egyetért veled, nincs konfliktus.

- Nézegeti az exeid profiljait havonta, negatív megjegyzéseket tesz rájuk.

- Nem érdekli a zene, így bármit hallgathatsz a közelében, nem zavarja.

- Nincs hobbija, így mindig igényli, hogy csak vele foglalkozz, barátokkal vele menj. Zavarja, ha a jelenlétében nem rá figyelsz.

- Szeret hetente/kéthetente alkoholt inni, de ilyenkor agresszív lesz és megüt, megpofoz és neked támad.

- Nem mindig érti a vicceket, el kell magyarázni neki.

- A legtöbb esetben kedves, cuki és aranyos.



"B" nő:

- Dolgozik (ugyanannyit, mint te), a házimunkát szerinte közösen kell végezni.

- Nap közben nem szokott felhívni (csak ha fontos), mert reggel és munka után találkoztok. 2-3 naponta főz valami könnyű vacsit, attól függ mennyire fáradt.

- 20-as évei végén szeretne max 1 gyereket és utána is vissza akar menni minél hamarabb dolgozni, akkor is, ha nem szorulnátok rá a pluszpénzre.

- Nem ért mindenben egyet veled, de kiabálás nélkül rendezitek le (egyébként sírva fakad a hangosabb szóra).

- Nem érdekli az exeid, az a múlt, sose féltékeny.

- Imádja a zenét, így otthon valami közös pontot kell találni a stílusotokban, mert a falra mászik néhány számtól (ami neked a kedvenced) és fordítva.

- El tud lenni csendben egy szobába lefoglalva a hobbijával, nem igényli a non-stop beszélgetést. Bátorít, hogy menj el barátokkal kiruccanni, csak annyit kér, hogy ne légy részeg. Ő is el szokott menni barátnőivel programokra.

- Nem iszik alkoholt egyáltalán, feszült lesz, ha a jelenlétében viszont te fogyasztasz.

- Szarkasztikus humora van.

- A legtöbb esetben kedves, cuki és aranyos.


A kérdést egy baráti beszélgetés ihlette, ahol hol az egyiket, hol a másikat ítélte pár férfi a "jobbnak", akikkel előbb kezdenének kapcsolatot.

Szóval: ti melyiket választanátok? Melyek azok a pontok, amik a választott nőben nem tetszik, de mi győzött meg, hogy mégis ő kell?


2016. jan. 15. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez két konkrét személy?
2016. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"B" természetesen.


Habár ennek a nőnek a tulajdonságai olyanok mintha egy férfi írta volna meg. Noss az ilyen nő nagyon ritka

2016. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Már bocsánat,de mindkettő borzasztó...

Az elsőnek nincs személyisége,talán ő rosszabb. Nekem viszont valamennyi féltékenység kell,ahogy a kompromisszumkészség is.

2016. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán B.
2016. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 1. egy kapcsolatfüggő, a 2. is hajaz rá, de inkább nincs önismerete (ha konkrét személy), ha kitalált, akkor lehet azért hat olyan szokatlanul.
2016. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Állítólag exek tulajdonságai.
2016. jan. 15. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább a B.


Nemjók az A-ban számomra:

- nem kell naponta többször hívogatni, tökfelesleges.

- a mindenben egyetértés általában elfojtásból fakad, ami egy idő után kitör, addig meg belülről mardossa a másikat. tapasztaltam, nem kell újra

- az oké, hogy bármit hallgathatok, de ha nem látja meg azt a kedvenc zenéimben, azt, amit én, akkor nagyon különbözünk.

- nincs hobbi? ezt is tapasztaltam, ez sem kell újra.

- az enyhe agresszivitással nincs bajom, de ha kvázi idegbeteg lesz, az már túlzás

- krónikus viccmesélő vagyok, ráadásul nem mindig egyszerűek a vicceim, hamar kiakadnék, ha magyarázni kéne. ja, ezt is tapasztaltam, és ez sem kell újra.


Nemjók a B-ben számomra:

- nem várom el, hogy mindig főzzön, de azért tudjon, ne csak könnyűeket. Én is tudok azért valamennyire.

- a sírásra allergiás vagyok, sajnos a túlracionális és nyers énem képes ezt kihozni másokból :D nem valami szerencsés. Kb ilyesmi tudok lenni, mint Daniel Jackson: https://www.youtube.com/watch?v=4m_wQEtafm8 (ha valaki megtalálja magyarul, ne legyen rest belinkelni)


6:2 arányban nyert a B :D

2016. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes volt olvasni. Inkább a B típus emlékeztet saját magamra. Annyi csak, hogy:

1.: Az főz, aki jobban tud, szeret/több ideje van. Nálunk ez pl. felváltós téma, amíg párom 24/48-as munkarendben dolgozott, ő főzött, most este fél nyolc-nyolcra esik haza minden nap, én meg már hat körül otthon vagyok, így én főzök, de nem minden nap.

2.: Nem fakadok sírva, ha valaki kiabál, bár tény, hogy nem élvezem hallgatni. Egy jó vita felpezsdít, ahol a vélemények és érvek ütköznek, de a sértegetés már nem ide tartozik.

3.: Zenét meg lehet oldani, feltalálták a fülhallgatót.

4.: Szoktam alkoholt inni, értelemszerűen nem zavar, ha a párom is iszik. Alkoholista azért persze ne legyen, mint ahogy én sem vagyok az.


A párom is ilyen, csak férfiban, nagyon jól megértjük egymást a kezdetektől.

2016. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Én nem választanám egyiket sem, mivel mindkét személyiségben vannak olyan tulajdonságok, amik meglehetősen idegesítenének...Csak úgy tudnék választani, ha mindkét személyiségböl kiválogatnám a nekem megfelelő tulajdonságokat, és így, ezálltal kreálnék egy harmadik személyt...A két, álltalad említettböl...
2016. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!