Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy világítsam rá a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy világítsam rá a párom?

Figyelt kérdés
A legjobb barátjával, aki nő, többször lefeküdt még régebben, viszont csak arra kellett neki. Megbeszélték a dolgokat és barátok maradtak. Viszont ez a lány nagyon igényli, hogy ő legyen a legfontosabb a párom életében, és sokszor olyan dolgokat is elvár, ami már nem illetné őt meg (pl. hogy mindig álljon ki mellette, mondjuk velem szemben is, még ha nincs is igaza). Úgy érzem, hogy a lányt belül zavarja, hogy kihasználta a párom, és ezzel akarja kompenzálni kihasználást. A párom próbál jó barát lenni, és ragaszkodik ahhoz, hogy a barátok akkor is barátok maradnak, ha ő párkapcsolatban van, és odafigyel arra, hogy ne dobja őket el. Amit nagyon tisztelek benne, de úgy érzem, a párom nem látja, hogy a lány eltúlozza a dolgokat, mert a párom ezt csak barátság felől tudja nézni, neki nem jelent semmit a lány. Én pedig úgy gondolom, hogy barátnőként engem illetne meg az első hely, és nem szeretnék osztozni. Rá akarom világítani a párom, hogy ő nem lesz attól rossz barát, ha a lányt egy lépéssel "hátrébb hagyja". Sokat csalódott a párom, és a barátaira mindig tudott számítani, de velem kapcsolatosan nincs mitől tartania. Csak valahogy be kellene látnia, hogy a lány már túl sokat kér, de ha megmondom neki, akkor meg vita lesz belőle, és azt meg nem szeretem.
2016. jan. 15. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Már bocs, de ha magától nem érzi, hogy neked kéne az elsőnek lenni, akkor kukát érdemel.
2016. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
De ne legyünk ennyire szigorúak, tegyük fel nem látja és emiatt szólsz neki - ha nekiáll viszont ezután vitázni, és nem ismeri be, hogy igazad van, na akkor aztán tényleg kuka.
2016. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem nála, mert sokat csalódott. Én is fontos vagyok neki és az első is, csak úgy érzem osztoznom kell. Nem szeretném eldobni, mert szeretem.
2016. jan. 15. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet a párodnak is. Ha nekem kéne kiállnom a barátnőm/barátom mellet. Nem is tudom hogyan dönteni, először felmérném a helyzetet. Ki a hibás az esetleges dologban, és úgy döntenék. Tudod egy barát az barát, a barátod az akire mindig számíthatsz. Én őszinte leszek, a barátnőmet előrébb helyezem a barátaimmal szemben. Ezt úgy értem, hogy vele többet találkozok mint a barátaimmal. Persze azért, oda figyelek hogy velük is legyek. Mellesleg nem lehet, a nőnek valami sok önérzete, ha még a barátod társaságában van. Belül biztos fáj neki, lehet több oka is.


1.

Lehet hogy szereti a barátodat, amit kétlenék.


2.

Nincs valami sok önérzet benne, ha ezek után a barátod társaságában van még. Az is lehet, hogy így akar valami, bosszút állni.

2016. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz önérzet alatt? És hogy érted, hogy nem lenne a társaságában? (Ne haragudj, ha buta kérdés)
2016. jan. 15. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a lányzó képzavarban van. Én is voltam már hasonló helyzetben, az ő szemszögéből (csak mi nem voltunk dugópajtik, de most tegyük fel, hogy mindkét fél baromira érett, és ez már nem befolyásol semmit). Amikor a fiú barátomnak új barátnője lett, észrevétlenül kialakult köztünk egy verseny. Ez nem szó szerint értendő, nem a pasiért mint PASIÉRT, hanem mint BARÁTÉRT versengtem. Úgy éreztem, én előbb voltam a barátja, a barátnők jönnek-mennek, nem jelentenek semmit, de a barátság örökké tart... különben is, minek akarnám közelebbről megismerni, 2 hét után úgyis másik csajt keres... stb. Nálunk akkor rendeződött a helyzet, amikor már több, mint egy éve együtt voltak (ennek már 4 éve, most jegyesek :)), és szépen leesett a tantusz, hogy Ő az a lány, aki marad. És versengés helyett kialakult egy kisebb baráti kör, amiben nem szegény srácot rángattuk ide-oda, hanem "osztoztunk rajta" (most nem jut eszembe normálisabb kifejezés), és végül a lány is jó barátnőm lett. :) Ezt most csak azért írtam, hogy látszódjon: nem a párodon, csakis a lányon múlik, hogy meddig fajul a dolog. Nem tűnik rosszindulatúnak, és Te is normálisan, éretten állsz a dologhoz. Próbáltál már beszélni vele erről?
2016. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most te őszintén lennél, egy olyan embernek a barátja aki, esetleg kihasznált? Na ugye valószínűleg nem. Önérzet alatt? Csak annyit, hogy nem tartotta akkor magát többre, mint hogy ennyi legyen valakinek. Ismerek egy ilyen nőt. Sőt elég jól ismerem. Ez véleményem szerint, mind hiúságából ered. Próbálja azt elérni, hogy Ő fontosabb legyen a barátodnak, mint te magad. Mint írtam, ismerek egy ilyen nőt. Ahogy a barátod próbál majd távolodni tőle, úgy fajulni fognak a dolgok. De ez nem biztos, jövőbe sajnos nem láttok. Ez a nő önző és ki tudja, mire képes az önzőségéért. Én a helyedben beszélgetnék, a barátoddal.
2016. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 próbáltam, de ilyenkor nem értettük meg egymást, és én nem akartam tovább feszegetni, nehogy vita legyen belőle. Nem is annyira a versengést látom, sokkal inkább a kisajátításra való hajlamot.


#7 Nekem biztos sértené az önbecsülésem, ha egy olyan férfinak lennék a barátja, aki kihasznált. De persze ez csak az én véleményem, ezért is kérdeztelek meg Titeket, esetleg másképp látjátok.

2016. jan. 15. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy jo parkapcsolatnak az a lenyege hogy a 2 ember az elso egymasnak. Ha ez a parodat nem zavarja es a masik lany is ugyan ilyen fontos neki akkor neki 2 baratnoje van, attol fuggetlenul hogy csak az egyikkel van szex.


Azt pedig hogy akarsz-e olyan ember parja lenni akinek nem te vagy az elso, te tudod.


A fo problema azzal van hogy a parodnak ezt mondani kell, enek termesztesnek kellene lennie. Azert vagyunk valakivel mert nekunk o az elso.

2016. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key ***** válasza:

a szerelmek jönnek-mennek, de egy barát az mindig barát marad.


azt hogy téged helyezzen a barátja elé, akkor várhatod el ha már ott világít a gyűrű az ujjadon.

2016. jan. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!