Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fukar vagyok hogy változzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fukar vagyok hogy változzak?

Figyelt kérdés
Szegénységben nőttem fel, igy elég jól megtanultam beosztani a pénzt, amit mostmár amúgy magam keresek meg. A gond az, hogy zavar, hogy a párom néha kér tőlem kis dolgokra. 300-600 ft-okról van szó. Amikor van pénze nem sajnálja rám költeni, soha. Mégis, engem az zavar, hogy a kicentizett költségvetésembe belezavar vàratlanul az ő kérése. Talán azért, mert sokszor lemondok olyasmiről amit pedig én szeretnék megvenni magamnak de nem teszem, hogy azzal is spóroljak. Ezt neki igy nem mertem elmondani szóval esetleg csak nem érti a fukarságom okát de sose szól érte.
2016. jan. 16. 00:30
 1/3 anonim válasza:

de most őszintén erre mégis milyen normális választ vársz?


Hogy változtass? Egyszerűen: ne légy fukar.

2016. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok, bár nálam inkább 10 ezer + összegekről van szó.

mondjuk én nem szegény családból jövök, viszont soha semmit nem kaptam meg, 18 éves korom óta mindent magamnak veszek, így megtanultam hogy a pénz nem azért van hogy szórjuk.

na most nálunk hasonló a felállás, hogy a barátnőm kér mondjuk 15 ezret ruhára, vagy akármire, adok neki mert én jóval többet keresek mint ő, de mikor megkapja a fizetést akkor ugyan úgy viszonozza, bár ez annyiban merül ki, hogy pl. vesz nekem kaját (étterem) de lényegesebben kevesebb a viszonzás, mert kb. 5-6 ezerből megvan kettőnk kajája.

néha engem is zavar a dolog, mert igaz megerőltetni nem kell magamat nagyon a pénzért, de sajnos ő meg olyan hogy havi 20-30 ezerrel "kedveskedjek" neki.

párszor szóvá tettem ezt a dolgot, de mindig vita lett csak belőle.

így most már azon vagyok hogy lassan de biztosan kiadom az útját, bár ez a pénz dolog csak részben járul hozzá, van még más is ami miatt úgy érzem jobb lesz mindkettőnknek ha nem raboljuk egymás idejét.

2016. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, te sem vagy következetes: ha nem tetszik ez neked, akkor egyszerűen ne adj neki pénzt. Ne utólag hőbörögj, abból nyilván veszekedés lesz, hanem utasítsd el a kérését ott helyben. Ezzel egyúttal azt is kiderítheted, hogy mennyire akar lehúzni, mert ha ezen megsértődik, vagy netán ő szakít, akkor tényleg csak kihasználni akart.
2016. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!