Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok probléma, ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok probléma, ha a lánynak nincs humora?

Figyelt kérdés

Nincs humorom, sosem tudok vicces megjegyzéseket tenni és amit a legtöbb ember a környezetemben viccesnek, humorosnak talál, azt én nem.

Persze, nekem is vannak jó pillanataim ilyen téren, de kicsit aggaszt a dolog.


Elég komoly vagyok, hülyülni csak a nagyon közeli kapcsolatban tudok.


Ez probléma?


2016. jan. 16. 01:18
1 2 3
 1/21 opened paradise ***** válasza:
Az lenne. De a humor relatív és inkább az számít,hogy velem milyem humoros,nem az,hogy másokkal.
2016. jan. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Hú, ez milyen ez igaz rám is, hogy amin mások nagyokat tudnak nevetni, abban én semmi humorosat nem találok... Bár én aztán semmilyen szempontból nem vagyok átlagos, szóval talán ez az oka. Mindig is különc voltam. Te is az vagy.

Ne aggasszon.

2016. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

A humor relatív. Én is megkaptam már, hogy nincs humorérzékem, pedig vicceket, vicces sztorikat jól tudok előadni és hamar meg is jegyzem őket.

Csak az átlagnál együttérzőbb vagyok, így legtöbbször nem szoktam viccesnek találni, ha valakit aláznak vagy szívatnak.

2016. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Előny, ha van humora, de az se probléma, ha nincs. Az viszont fontos, hogy értse a viccet.
2016. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Korábban is olvastam már itt erről más felhasználóktól és én magam is úgy vettem észre, hogy a lányoknak alapból semmi humorérzékük nincs. Nagyon könnyen megsértődnek egy-egy viccesnek szánt megjegyzésen, amiben nincs semmi rosszindulat, de olyan szinte bevágják a durcit, hogy egy életre elkapálja magát náluk az ember. Ez részben amiatt bosszantó egy kissé, mert a nagyon jóképű übermensch csávók, akik egyben borzalmasan tahók is, nekik el van nézve az összes cinikus beköpésük. De van olyan is, hogy sokszor úgy kell a lányoknak elmagyarázni elég sok mindent, mert nem esik le neki a mondanivaló humoros része. Érdekes, mert a barátaimmal, haverjaimmal, de úgy kompletten a férfitársaimmal ilyeneket soha nem tapasztaltam, sőt, elég utalni valami jelentéktelen apróságra és azonnal megértjük egymást, vagy legalábbis hamar egymásra tudunk hangolódni.


Az itteni lányoktól azért még megkérdezném, hogy miért görcsöltök ennyire? Ha valaki viccelődni kezd előttetek, az még nem jelenti azt, hogy a bugyitokba akar férkőzni.

2016. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lenne olyan ember, akinek nincs humora, max. te még nem találkoztál olyan emberekkel, akikkel hasonló a humorod. Nem vagyunk egyformák ilyen téren sem.
2016. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írta előttem, az azért jó ha érted a viccet, mert pl. mellettem anélkül nem sokáig tudnál megmaradni. :)
2016. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Nah, a férfiak elvárják, hogy nevess a vicceiken, pedig sokuknak rohadt rossz humora van, lehet, hogy amúgy vicces vagy, csak nekik van rossz humoruk, sok férfi olyan baromságokon nevet, hogy elgondolkozok azon, hogy ők most mennyire veszik komolyan magukat.

Nem kell mindenkinek viccesnek lenni, de van különbség a nem humoros meg a karót nyelt között, azért a második sosem túl jó szempont, nem a pasik miatt, azok senkit se érdekelnek, hanem csak úgy alapból. Könnyebb az élet, ha nem vagy túl feszes, azzal meg ne törődj, ha nem te vagy a legviccesebb nő a környéken. Előfordul.

2016. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9: Az itteni hozzászólásaid alapján te meglehetősen a karót nyeltek közé tartozol, aki a férfiakon való gúnyolódást veszi a humor alapjául, jókat lehet röhögni a kevésbé sikeres hapsik nyomorán, mi? Silány a humorigényed, gondoltam felhívom rá a figyelmed, Sunshinewitch!
2016. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!