Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges reménykednem?

Figyelt kérdés
Kérlek győzzetek meg, bár aki szerelmes annak olyan mindegy, az ellenvélemény csak blabla. A jelenem: belezúgtam mint vak a szakadékba, egy 40-es pasiba, aki nem magyar, és feltehetőleg bi. És ez még az a lista, ami még mindig hagy egy kis reményt.. Ámde kiderült a kedvesnek volt egy diszkrét kapcsolata, olyan de olyan diszkrét, hogy némi késéssel került tudomásomra, hogy egy házas, mégis gyanúsan biszex, 40-es faszi után csorog a nyálam... Hááát.. Nem tudom sírjak vagy röhögjek. Vagy inkább hogy együtt vagy felváltva? Lehetetlen szitu. A szívem azt mondja, van esélyem, csak figyeljek és várjak, én meg ezerrel csitítom, hogy maradjon már kussban :D Majd ha tényleg elválik, errefelé téved, és véletlen leszólít, hogy melyik út is vezet a szivemhez, nem fogom az ellenkező irányba elküldeni, de addig is, van jobb dolgom. Bizonyára van valami. Csak miután jól kisírtam-nevettem magam, alaposan át kell gondolnom, hogy mi is az. Ötlet?
2016. jan. 16. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2016. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Önbecsülés? Önkritika? Gerinc? Női büszkeség? Egyik sincs..?
2016. jan. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Önkritika van. De a büszkeségem mikor ezredjére bocsátottam meg az exemnek, fogta a holmiját, és örökre elhagyott. Mióta vége van vele, néha küld képeslapot. Talán le kéne nyomoznom...

:D

2016. jan. 16. 02:16
 4/18 A kérdező kommentje:
Javítom, azóta friss házas. (Mikor belezúgtam még nem volt, de nyilván a titkos kapcsolat már akkoris megvolt rég). Persze a lényegen ez nem változtat.
2016. jan. 16. 02:20
 5/18 anonim ***** válasza:

Tehát ezzel a 40-es pasival titkos viszonyod van régota?

Ez alatt lett friss házas?

Hát ez erősen lényeges!

2016. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nők b+ Nem igaz, hogy ilyen több soron hibádzó csávó kell nekik minden árok. 40 éves, bůzi, házas, és szerintem van ott még más baj is.
2016. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Van bizony. Konfliktuskerülő, ami annyit tesz, hogy ha meg szeretnél vele vmit beszélni, kissé emelt hangon, ami számára kínos, bele se kezdj, mert esélytelen... És bizos volna még ez-az felsorolnivaló, ha jobban megismerném. De a bunkó nincs közte. Ez olyasvalami, amit sokkal inkább viszonoz, mint magától, csak úgy tesz. Persze az is egy érdekes szempont, hogy egy számunkra magyarok számára nem éppen kedvelt országból származik. Bár ez mégsem tudom hogyan lehetne szempont, hiszen mi még egymást is utáljuk, és fúrjuk, nemhogy másokat...

Valószínűleg bátornak érzem magam, erősnek, meggondolatlan vagyok, kihívást keresek, és rendkívül motiválva érzem magam az időm vesztegetésére. Az exem példáján felbuzdulva, aki szintén nem kis kihívás volt (és megkaptam, hogy a fene egye meg :D ), a szívem úgy döntött hogy tesz rá ismét magasról mi az ésszerű, és túlvállalta magát. Ha bármi jót kéne említenem, mert képes volnék az optimizmusra, akkor összetenném a két kezem, amiért legalább nem Szűz vagy Skorpió. Bár talán jobb lenne.. mert akkor hátraarc és Delete... Reset... Így bezzeg csak újratervezés.

2016. jan. 16. 23:11
 8/18 A kérdező kommentje:

De ha már elhagyott a büszkeségem, legalább öniróniám van. Az is valami. :)

Egyébként a pozitívumai bőven ellensúlyozzák a negatívakat, és nem vagyok rossz emberismerő. Persze első benyomásra olykor szoktam tévedni, de ha figyelek rájuk, a megérzéseim csalhatatlanok. A kora egy fix dolog, bocs, de először az ember talált rám, utána néztem a többit. Az, hogy b uzi, nem igaz, az meg, hogy volt-e viszonya férfival, vagy megnézi-e őket, fantáziál-e róluk, nálam nem igazán szempont. Na jó, nem előny, de az még mindig kevésbé volt számomra negatívum, mint az, hogy megházasodott. Nem mintha kívánnám, hogy menjenek szét. Egyszerűen csak nagyon halványan van egy olyan megérzésem, hogy a csaj nem tudta mit (kit) vállal be. 1-3 évet adnék nekik, ha tippelnem kéne, és nem rossz indulatból.

Kedves, közvetlen férfi, kellemes társaság, fantázia és érzelemdús, érdeklődő, érzékeny, érzéki, csodás testtel és szép arccal, kellemes hanggal, és rendkívül jó abban, amit csinál, tehetséges és elkötelezett. Stb. Csak házas, fenébe, fenébe, fenébe! Az orromra csapták az ajtót :( Már megvoltak a terveim. Ha kikosarazott volna, így jártam, de most így mi mást tenne?! Kib... időzítés...

2016. jan. 17. 00:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet egy tippem veled kapcsolatban? Fővárosban élsz, vagy legalábbis nagyváros. A barátnőid közül te beszélsz a legtöbbet. Inkább vagy művészlélek, ábrándozó, mint realista gondolkodó. És szereted a csajos sorozatokat.
2016. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Megyeszékhelyen lakom, nincsenek barátnőim, de mikor voltak, igen, velük beszédes voltam, egyébként nem. Álmodozó művészlélek vagyok, és kedvelem a vámpíros sorozatokat, a krimisorozatokat, de természetesem becsúszik néha pár romantikus is. Régebben sokat olvastam.

Mit árul ez el rólam??

2016. jan. 17. 02:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!