Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit, akiert barmit megadtam volna?

Figyelt kérdés

23 vagyok, eddig akarmilyen pasival volt dolgom, egyik se erdekelt, akit szerettem, az ram se bagozott.

Most eleg regota szerelmes vagyok valakibe, neha talalkoztam vele, szinte mindig nezett, mosolygott, de semmi.

Zsinorban voltak baratnoi, minden 2-3 honapban egy mas... Most jo ideje osszejott egy lannyal. Jopar kepet tesz fol a csaj is magukrol, a srac is tett fol, kiirta, hogy kapcsolatban van. Remenytelen a dolog, megse tudom elfelejteni. Utalom, megis szeretem. A legrosszabb meg az, hogy ezota nem erzem magam szepnek, utalom sajat magamat, senki lettem...


2016. jan. 16. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán hülye vagy.
2016. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, koszi!
2016. jan. 16. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefoglalod magad, nem könnyű ilyent elfelejteni, de a teendőiddel foglalkozz, ha dolgozol, akkor az kössön le, ha otthon punyadsz,akkor is foglald le magad. Mondjuk alváskor rossz igazából, ezt nem lehet nagyon elfelejteni, én is gyakran szenvedtem szerelmi bánat miatt.
2016. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, rohadt nehéz, de ezt a srácot el kéne felejtened a francba, mert mit is adott ő neked eddig? Szenvedést, önértékelési problémákat, stb. Egyértelmű, hogy tőled nem is akart, nem is fog akarni semmit. Tovább kell lépned, mert lehet így szalasztod el a lehetőségeket...

Amit viszont nem értek, hogy emiatt miért nem érzed magad szépnek? Az ember nem tetszhet mindenkinek, és akkor mi van? Majd lesz olyan, akinek te kellesz, csak járj nyitott szemmel, és ne foglalt pasikra görcsölj rá. F

2016. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora ordas ribo vagy kerdezo!
2016. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!