Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez esetben ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez esetben ez a kifejezés "szép fiú"?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen két diáklány segítségét kaptam, hogy elvêgezzem a munkát. Az egyiket jól ismertem, szoktunk beszélgetni, nagyon kedvelem, a másikat alig. Ők barátnők. Az egyikőjüknek közvetlen velem, a másiknak pedig egyedül kellett lennie. Így mondtam annak a lánynak akit ismerek h segítsen nekem. Egy kis idő után jött egy újabb lány segíteni az egyedül lévő lánynak. És kérdezte az új lány, hogy hol van xy (a lány akit ismerek)? Errr azt válaszolta h a szépfiúval van. Én viszont pont ott voltam, hogy elmondjam mit is kell csinálnia majd. De ő nem látott engem ekkor még.


Szerintetek ezt gúnyosan mondhatta? Vagy nem?


2016. jan. 16. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mi hallottuk a hanglejtését. :)


Biztos nagyon piperkőc vagy.

2016. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez gúnyos.
2016. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül gúnyos. Tényleg attól függ, hogy milyen hangsúllyal mondta. Jelentheti azt is, hogy jó pasinak tart, de azt is, hogy egy macskajancsinak :)
2016. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen te lettél kigúnyolva, hanem a barátnő. Biztos piszkálják, hogy ő és te, mivel neked segített és így vele voltál huzamosabb ideig. A barátnőknek meg rajtatok kattog az agya.
2016. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam pontosan eldönteni a hangsúlyból. Mivel háttal állt nekem, így az arcát sem láttam. Plusz viszonylag messze is voltam. Egyébként az a lány aki velem volt nagyon szép és csinos. Aki pedig ezt a megjegyzést tette pedig duci és csúnyácska. Viszont egész "jófejnek" gondoltam eddig őt is. Ezért is érdekel, hogy miként mondta. A nevemet egyébként nem biztos h tudja, de a harmadik csaj biztosan nem.
2016. jan. 16. 11:49
 6/7 opened paradise ***** válasza:
Te milyen vagy? Nem lenne oka ezt mondani?
2016. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudja a fene. :D

Én átlagosnak mondanám magam külsőre. Nem vagyok ilyen nagyon nagyon piperkőc sem, bár zselézem a hajam mindig, illetve igyekszem normális jó ruhákban járni.

Általában túlságosan is kedves és humoros szoktam lenni. Nincs valami nagy önbizalmam sem, de félénk nem vagyok. Inkább "nagydumás" de kedves.


Bár nem tudhatom h más hogyan lát? Lehet teljesen rossz az öszképem magamról. Lehet h kifejezetten csúnya vagyok, sajnos nem tudom mi a valóság.

2016. jan. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!