Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki és nyálas lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki és nyálas lenne?

Figyelt kérdés

Anno nagyon nyálas voltam, még 15 évesen. Most 20 vagyok és szerintem, nem vagyok nyálas. Nem szokásom nyálas zenéket, hallgatni néha a barátnőmmel meg hallgatok egyet. Nagyon ritkán meg nézzük a naplementét, ez még mondjuk régebben volt. Érzelmeimről nyíltan beszélek, nem tartom gáz dolognak. Néha mondom neki, hogy szeretlek de inkább mutatom. Becézgetni, csak úgy szoktam, hogy kis pockom... Egyik este, rám jött hogy énekelek neki. Nem tudok énekelni, de neki látszólag tetszett. Olyan szépen aranyosan nézett a szemembe közbe, oda bújt hozzám. Na mind1 ezt énekeltem neki.:


https://www.youtube.com/watch?v=rigcNjlG3N4



2016. jan. 16. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért csináltad ezt a szar klippet, hogy megmutasd nekünk?

Ez nagyon gáz. Nyálas, cigányos, mű, és borzalom!

Ha ti is cigányok vagytok, lehet hogy az én ízlésem más csak, de rettenet! Ettől még a VUK is jobb lett volna!

2016. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Ezt nem én csináltam, nézd már meg hogy 2012-es. :) Attól függetlenül ha valaki, cigány zenét hallgat még nem biztos hogy az. Vannak akik, szeretik vannak akik meg nem.
2016. jan. 16. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ez inkább igénytelen
2016. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!