Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A lenti két férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A lenti két férfi közül melyikkel jönnétek össze inkább?

Figyelt kérdés

Az első egy olyan srác akinek a szülei gazdagok, ő is dolgozik, átlagosan jól néz ki, van jó autója, mindenre van pénze, úgy hogy nem is tanult tovább.

A második egy átlagos családban felnőtt, jobban néz ki mint az előző, magas, egyetemista, ambiciózus.


Tudom, hogy ez nem sok tulajdonság, meg nem ezek alapján ítéltek elsőként, viszont csak ezeket figyelembe véve melyiket választanátok? És miért?


2016. jan. 18. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik,mind a kettő jó;)
2016. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján teljesen mindegy, hisz az első is dolgozik, lehet nincs diplomája, de van agya, a másodikkal sincs semmi baj, neki muszáj tanulnia, hogy vigye valamire. Hát ez alapján azt, amelyik megfog.
2016. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első
2016. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha feltételezzük, hogy minden másban mondjuk megegyeznek és csak ennyi a különbség a két srác között, akkor a második. Az ambiciózussága miatt. Az olyan ember akinek vannak tervei, céljai az életben, nemcsak él bele a nagyvilágban, annál valószínűbb, hogyha úgy dobja a szerencse kerék, és valamiért derékba is tör az élete, felépíti újra azt. Tart valahonnan, valahová.


Míg az elsőnél sanszos, hogy mivel nagyon nincsenek tervei, mindene megvan, nem töri magát, így ha egyszer kihúzzák a lába alól a talajt, akkor lehet nem fog már visszaállni a kerékvágásba. Hagyja, hogy az élet lehúzza.


Hogy egy férfi megismerkedésünkkor milyen anyagi helyzetbe van egy dolog. Az élet rendszerint arról híres, hogy képes mindenkinek citromot adni. Csak az a nem mindegy, hogy lesz elég okos, ahhoz, hogy limonádét csináljon belőle, vagy csak húzza a száját, hogy ez van. Szóval én többre értékelem azt a férfit amelyik küzdeni képes az álmaiért, és feláll ha padlóra küldte az élet. Egy ilyen férfi szegényen, gazdagon, szépen, csúnyán... bárhogy egy főnyeremény!

2016. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Ennyiből nem lehet ítéletet mondani tényleg, annyit elmondhatok, hogy csak azért senkivel se jönnék össze, mert van pénze, vagy mert van egy diplomája. A másodikkal valószínű jobban kijönnék, mert én se kékvérű családból jövök, egy igazi sznob közösségben pedig biztos feszengenék, hogy jó villát használok-e, stb. Mellé én is ambiciózus egyetemista vagyok, nekem fontos, hogy szeressem amit csinálok, és ezt meg tudjam osztani a párommal, és legalább csináljon úgy, mintha ez érdekelné...:D Meg úgy vagyok vele, hogy jó az, ha van külön töltött idő, kis külön élet, amiről be lehet egymásnak számolni.


De tudod ez is olyan, hogy volt olyan csoporttársam, aki sorra szerezte az egyetemen az 5ösöket, de hírből se hallott a józan paraszti észről, életképtelen volt teljesen, amit nem bírok tolerálni hosszú távon. Ahogy volt olyan nagyon gazdag barátnőm, aki hitetlen intelligenciával és szerénységgel kezelte a családja anyagi helyzetét, és simán boldog lett volna mondjuk fodrászként is, ha nem erőszakolják bele az egyetembe, hogy vigye tovább családi vállalkozást. Szóval lehet sokkoló, de nem oklevél vagy pénz után futok, hanem ha olyan megnyerő egy ember, hogy megfog.

2016. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy mindenben ugyanolyanok, akkor a második.
2016. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi a különbség közöttük, akkor én egyértelműen a 2-at választanám

a 4. válaszoló szépen leírta az okok nagy részét

2016. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján mindegy.
2016. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
második
2016. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amelyik szerényebb,azzal.
2016. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!