Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általánosságban ki számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban ki számít könnyen kaphatónak és egyáltalán mikor számít korainak a szex?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura a kérdés és gyerekesnek tűnhet, de én tényleg nem tudok már ezen kiigazodni.


23 éves lány vagyok. Volt olyan is, hogy kb 2 hónap ismertség után jöttünk össze rá kb 1 hónap se telt el az első alkalomig és majdnem egy évig együtt voltunk, de volt ehhez hasonló eset, de tartott egy hónapig + akik a naivitásom kihasználták.


Ami a kérdést ihlette, az az, hogy most alakulóban van egy kapcsolat. Kereken 1 éve találkoztunk először, akkor sokat beszélgettünk, de igazából semmi se lett belőle. Nemrég megint összehozott a sors minket, de most egész határozottnak tűnik a srác.

Elhívott egy családi eseményre is, ami egy hónap múlva lesz és valószínűleg ott is fogok aludni nála, hogy ne kelljen későn hazavezetnie. Aztán anya meg beszólt, hogy ne adjam magam könnyen. Addig az eseményig fogunk még találkozni és viszonylag sokat beszélgetünk is az utóbbi napokban mióta újra találkoztunk.


Én meg már teljesen meg vagyok zavarodva. Volt régebben hasonló kérdésem, ott kb olyan válaszok jöttek, hogy ha van kedvem akkor csináljam, meg minek húzom az időt, hisz elvileg felnőtt vagyok. Ugyanakkor meg azt is meguntam, hogy folyamatosan kihasználnak és kialakult bennem egy félelem.


2016. jan. 23. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Gyakori találkozások esetén 1-1,5 hónap után okés. Ritka találkozásokkal 2-3 hónap.
2016. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesem mind1. Csakis akkor számít korainak, ha úgy történik meg, hogy nem akartad és kívántad még 100%-ra. Ez embertől és kapcsolattól is függ, hogy mikor következik be.

Ha csak így feküdnél le valakivel, akkor kihasználni se lehetne.

2016. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van anyudnak, ne add be a derekad. Lehet, hogy pont így csinálja ki, hogy ott keljen aludnod, mert akkor bepróbálkozik. Legyél résen.
2016. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki azt mondta, hogy naiv vagyok. De megnyugtató, hogy egy szám vagy egy intervallum nem számít semmit, csak a 2 emberen.
2016. jan. 23. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Ismerek olyan csajokat akiknél első randin is már oké a szex, persze gumi nélkül :D

Ahogy olvasom az irományod, már most normálisnak látszol, de ha engem kérdezel, nem egy családi eseményen tartom optimálisnak h lefeküdj vele :D

2016. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

azt mondta, hogy hazavisz az esemény után. Utána meg utazol el és kikísérne még az állomásra is. Én meg úgy vagyok vele, hiába alszom nála, attól még nem feltétlenül kell bárminek is megtörténnie. Igazából nem is tervezem, de ez majd akkor kiderül.


Egyébként teljesen más ez a srác, mint a korábbiak. Igazi régi vágású úriember.

2016. jan. 23. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, de egy férfi sok mindenre képes ám, ha lyukat akar érni. El is játszhatja az úriembert, aztán miután megvagy neki, lelép a francba.
2016. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok. Viszont ennyi erővel meg tényleg cölibátust fogadhatok és no problem.
2016. jan. 23. 22:33
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, az én anyám is ilyen. 1 hónapja voltunk együtt a párommal (előtte négy-öt hónap ismerettség) a legtöbb nappalt együtt töltve, de amikor bejelentettem, hogy ott alszom nála, na az még korai! Mintha csak ottalváskor lehetne szexelni...


Ottaludtam nála, lefeküdtünk, azóta is együtt vagyunk. Mondjuk mi már jobban ismertük egymást addigra, nem tudom, ti mennyire vagytok közel.

2016. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából még annyira nem, de pl hétfőn fogunk találkozni, meg egyre komolyabb témák is felvetődnek. szóval igazából bármi lehet még ebből.
2016. jan. 23. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!