Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha istennő vagyok az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha istennő vagyok az ágyban és mindig odaadó az élet minden más terén, akkor egy kis hiszti elviselhető?

Figyelt kérdés
Néha kicsit hisztis vagyok, de utána bocsánatot kérek és mindig odaadó és figyelmes vagyok, szerény, ágyban pedig vadmacska, ellensúlyozza a dolgot férfiak?
2016. jan. 26. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen? O.o
2016. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos az arroganciád és önimádatod mindent alulmúl
2016. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Attól függ miért és mikor hisztizel.

Ha a hisztit akkor adod elő amikor társaságban vagyunk, jelenetet csinálsz a barátok előtt azt nem nézzük jó szemmel. Ha kettesben hisztizel és utána megpróbálod jóvá tenni az még tolerálható...feltéve hogy nem túl sűrűn fordul elő!!!!

37F

2016. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb betelik a pohár!
2016. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2.: Kicsit sem vagyok arrogáns, sem beképzelt, ismerem a hibáim, az istennő jelzővel sem én illettem magam, de azt is tudom, hogy miven vagyok jó.

3.: Soha nem szoktam masok előtt hisztizni, vagy kínos helyzetbe hozni a másikat.

2016. jan. 26. 11:14
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Tehát szerinted a legjobb tulajdonságod, hogy istennő vagy az ágyban??


Tehát nem csak hisztis vagy, hanem egy hisztis ri.banc, akkor az elfogadható-e?

Nem, nem igazán.

A figyelmes, odaadó nők nem szoktak hisztisek lenni, csak az önzőek.


Azt nem tudom, miből gondolod, hogy szerény lennél, mert ennek még a nyomait se tudom az írásodban felfedezni, sőt az ellenkezőjét.


Gondolom ennyire igaz az is, hogy istennő vagy az ágyban...


Elég lehangoló kilátások.


Valószínűleg egyszer széjjelkúrnám minden lukad, akkor a hisztivel is leállnál. Mert mindig a ba.szatlan nők szoktak hisztériázni.

2016. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6- te meg úgy látom, nem ba.szol eleget, mert ez is egy hiszti részedről.

egy szar általánosítást írtál le.

2016. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7: akinek nem inge, nem veszi magára.

Látom, te jól felöltöztél. :D

2016. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Néha mindenki kiborul, de egy felnőtt ember legyen képes kezelni a stresszehlyzeteit és ne menjen vele más idegeire. Kicsit olyan mintha adok kapok alapon – mivel én aztán midnent megadok neked, néha el kell viselned hogy hisztis vagyok – fognád fel a kapcsolatot. Egy kapcsolatban legyünk önzetlenek ne várjunk el cserébe semmit. Ne azért legyél odaadó „tökéletes barátnő”, hogy hisztishess néha kicsit, hanem mert ilyen akarsz lenni.

Alkalmanként elfogadható a hiszti, de ha megfigyelted két típusú nő van, az egyik azt mondja nem hiszis a másik azt mondja néha hisztis. :D A valóságban ez úgy néz ki, hogy az első kategória alkalmanként hisztizik, a néha hisztis meg nagyon hisztis… Szóval, nem tudjuk min szoktál kiborulni, nem tudjuk mit jelent nálad a néha, így nehezen tudunk nyilatkozni bármiről is.

Én nehezen viselném ha a barátom csak néha is hisztizne, mivel az nálam indokolatlan konfliktusgerjesztést jelent amit nehezen viselek.

2016. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6.: Nem hiszem, hogy attól rib... lennék, mert a barátommal odaadó vagyok az ágyban. Ha szerinted az, hogy nem egy deszka vagyok, akit csak dugni lehet, hanem én is kielégítem a párom rib...sagnak számít, az téged minősít.

Es nem, nem ez a legfontosabb tulajdonságom, amint írtam, odaadó és hűséges vagyok az élet minden terén. De a ferfiaknak fontos a jó szex, ezt kár tagadni.

2016. jan. 26. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!