Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először kellett "külső miatt" (is) visszautasítsak egy nőt. Rosszul érzem magam tőle. Felszínes féreg lennék?

Figyelt kérdés

Életemben először történt ez, a lehetőséget ennek a helyzetnek is megadtam, mint mindegyik másiknak, hátha, mert nem minden ez, simán hozhat egy olyan atmoszférát ami "kiüt". De nem történt így. Semmi kiemelkedő "csúnyaság" vagy ilyesmire nem kell gondolni, számomra volt csak nagyon "hidegen hagyó" vagy kicsit "bágyasztó" az egész.


"Szerencsére" egy sor más ok is közreátszott, szóval... bár remélem ezeket nem csak hozzákreáltam. (bár objektíven nézve nem). De attól én még rosszul érzem magam. Nem akartam sosem ilyet tenni életemben... Felszínes lennék? Vagy jó volt a döntés, mert csak később lett volna baj (hazudozás, szexuális problémák a vonzalom gyenge vagy semmi jelenléte miatt fizikailag - tudom lelkieg lett volna, ismerem magam ennyire - sajnos könnyen kötődöm azokhoz akik foglalkoznak velem - pont ezért kellett ezt így lefejezni mielőtt túlnő rajtam ez a dolog...)


Azóta sokat agyalok azon, hogy nem-e vagyok rossz ember...

Eddig is jöttem össze olyanokkal akikkel nem volt túl nagy vonzalom közöttünk, de azt is csak egyszer. Tanultam belőle.


Most viszont már nem tudom mi a fene van... Szemét kirekesztőnek érzem magam, pedig nem vagyok nagyigényű (olyan "nagy igények" külsőre max. hogy ne hasonlítson egy nőnek öltöztetett Éles Istvánra - belsőre már több "igényem" van, de ezek nem is igények hanem inkább olyan dolgok amik ha nincsenek nem nagyon tudunk jól kijönni... (álmodozó viszont vagyo, eléggé hiszek az "egy igazi minden felett"-ben, tudom szánalmas, emiatt ritkán kerülök kapcsolatba, mert nem könnyű kijönni velem amúgy).


Most viszont elképzelni nem tudom mi lesz. Szégyellem magam. Nagyon szégyellem.



#féreg #felszínesség #szemétláda vagyok
2016. jan. 26. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
A nők ezt többszázszor eljátsszák egy év alatt, ne érezd rosszul magad miatta. Ha nem jött be hát nem jött be.
2016. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy rossz eber attol hogy nem jossz ossze olyannak akivel nem tetszik minden szempontbol. Jobb ez igy, neki is van lehetosege igy olyannal lenne akinek minden szempontbol jo.
2016. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nőként: nem aláznám meg magam azzal, hogy olyannal vagyok, aki nem vonzódik hozzám testileg.
2016. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az emberek ízlése eltérő, ne érezd magad rosszul emiatt. Te sem tetszel mindenkinek, ő sem, ezt értelmes ember tudomásul veszi még akkor is, ha rosszul esik.

Mondjuk az nem mindegy, hogyan adod elő, mert lehet bántón is meg lehet kulturáltan is. Szóval ha nem voltál bántó, ő is könnyen túllép rajta.

2016. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1 - Köszi :) Tényleg sok ilyenről hallani, haverom rendszeresen pofára ejtik (egyszer majdnem a drogozás sötét ösvényére is ráfutott nő miatt, de visszahoztuk)


#2 - Hjah... Az bánt még, hogy belsőre bejött volna. Úgy érzem. És ilyen ritán van nálam (azért van kevés ilyen "kalandom" - eléggé megszűröm a dolgot, egyrészt pratikusság, másrészt önvédelem). Kicsit az van a fejemben, hogy lehet a nagy lehetőséget szalasztottam el, mert ilyen külső-orientált voltam? Vagy lehet jön majd aki szintén megfelel belső értékeket tekintve, és külsőre is vonz majd...? Csak ki ne fussak az időből :)

2016. jan. 26. 12:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Olvasd el Hannah Fry - a Szerelm matematikaja konyvet. Benne van hogy meddig erdemes varni :D
2016. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A külsőt igyekeztem kihagyni a dologból és más körülményeket felozni indoknak: távolág, korülönbség, szenvedélybetegség, eltérő szokások bizonyos területeken... De hihetetlen rossz így kamuzmi. De az igazat sem szabad ilyenkor megmondani. Tönkretenni valaki önbecslését... Azt nem szabad, ha lehet.
2016. jan. 26. 12:20
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Látom a nők szokásos módon nagyon, nagyon magukra vették az igazságot... :D
2016. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"pedig nem vagyok nagyigényű (olyan "nagy igények" külsőre max. hogy ne hasonlítson egy nőnek öltöztetett Éles Istvánra"


Akkor a csaj egy nőnek öltöztetett Éles István volt?


Fentebb meg írod, h semmi kiemelkedő csúnyaság. Most akkor mi van?

2016. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9


Olyasmi volt igen, de most ez mitől lenne "kiemelkedő" csúnyaság vagy ilyenek? Sokaknak lehet simán bejön. A durván szőrős női kar is van akinek bejön (nekem nem, de ismerek olyat akinek igen...)

2016. jan. 26. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!