Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tisztelne a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tisztelne a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sétáltunk az utcán és be szólt egy srác. A barátnőm meg csak nevetett rajta.

2016. jan. 28. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy itt mi a probléma. Kifejtenéd légyszi bővebben?
2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha neked csak úgy beszólogatnak idegenek az utcán, nem lehetsz valami tiszteletre méltó. Főleg ha le se fejelted érte.
2016. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pontosan mit szólt be ez a srác?

Én el tudom képzelni azt a helyzetet, amikor én is úgy viselkednék, mint a barátnőd, pedig nagyon tisztelem a páromat és szeretem őt. Pl. ha ez a srác, aki beszólt, valójában nevetséges, vagy semmi alapja nincs annak, amit mond, és igazából őt röhögte ki, nem pedig téged.

2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vittem a pizzát, és hogy pizzás fiú... Vissza szóltam, de azon nevet amit a srác mondott.
2016. jan. 28. 13:07
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Uramisten... ez a komoly beszólás, meg a tiszteletlenség a barátnődtől? Ne haragudjál, de ez egy szimpla poén, nem volt benne semmi. Ha ennyire önérzetes meg hisztis vagy, örülj neki, hogy a barátnőd egyáltalán elvisel.
2016. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

ÖÖ... kisfiú, a tinikategória lejjebb található.


És ha már elmúltál 18 éves, akkor tanulj meg FELNŐTT EMBER módjára viselkedni.

A válaszban semmi sértő nem volt.

Inkább te változzál, mert a túl érzelmes egyénekkel a való világban csúnyán ki szoktak b..szni a rosszakarók. Csak szólok előre, hogy fel tudj készülni, ha már ilyen kis pitiáneren berágtál, akkor a nagyobbal mit fogsz kezdeni?

2016. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Komoly beszólás xd Ezen fennakadni...
2016. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%

#5

Miből gondolod,hogy a barátnője normális?

Bírom,hogy autómatikusan azt gondoljátok,hogy a nő a normális,én neki kell mindent elviselnie egy kapcsolatban.

2016. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: Nem gondoljuk automatikusan ezt, idióta lány esetében is csodálkozom azon, hogy bírja a pasija. De mivel a kérdező fiú, és heteroszexuális párkapcsolatban él, hadd legyen már az a reakcióm, ami. Nem kell semmi egyebet mögé képzelned.
2016. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem egy kis csipkelődésen nem érdemes fennakadni.
2016. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!