Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha vele vagyok jó mindent, boldog vagyok nevetek, mint aki a kábítószertől bódult. Viszont ha nélküle vagyok akkor agyalok a kapcsolatunkon. Úgy érzem ilyenkor mintha fel emésztene az egész, leginkább a múlt az ami miatt, agyalok. Tudom hogy szeret nagyon is. Beszéltünk már erről, nem egyszer. Leginkább én szoktam felhozni, főleg ha veszekedünk. Nem rendszeresen hozom fel, csak ha veszekedünk...

2016. jan. 28. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
mi történt a múltban?
2016. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eleg nagy onbizalom problemad lehet szerintem. En azt tennem hogy elolasnek 1-2 konyvet a temaban. Ha erdekel tudok jokat ajanlani.
2016. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb is írták, könnyen lehet, hogy önbizalomprobléma. Azt kell megvizsgálni, hogy vannak-e valódi és indokolt okaid megkérdőjelezni a kapcsolatotokat, vagy nincsenek.
2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Önbizalommal szerintem nincs gond. Sőt szinte az egoig fakad az önbizalmam. Ha érdekel valakit, a múlt szívesen meg írom pm-be.
2016. jan. 28. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Megirhatod
2016. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent a hatalmas ego, pont az minimalis onbizalom jele.
2016. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is megírhatod :)
2016. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod
2016. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már amikor ismertem,akkos,ment a bucikli a szépségtöl
2016. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irhatod 26/F
2016. jan. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!