Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek barátságból szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek barátságból szerelem történeteket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem mesélem el a miénket, mert elég hosszú, de röviden a lényeg, hogy barátok voltunk évekig, és utána végre-valahára összejöttünk. De nyilván ehhez az kellett, hogy a vonzalom és az érzelmek mindig megvoltak, sokszor kerülgettük egymást, tehát mindig több volt barátságnál a dolog, mindkét részről kölcsönösen, csak nem ismertük fel sokáig, és nem volt lehetőségünk kibontakoztatni a dolgot. Aztán végül mikor meg tudtuk ragadni az alkalmat, megragadtuk. 4 éve vagyunk együtt.


De ha nálatok az a helyzet, hogy te halálosan szerelmes vagy, ő pedig csak barátként tekint rád, eléggé icike-picike az esélye annak, hogy ez valaha megváltozik.

2016. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is barátok voltunk, de aztán kiderült, hogy a férjem mindig is szerelmes volt belém, csak ezt én nem vettem észre..:) Aztán összejöttünk és azóta is együtt vagyunk :)
2016. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokmindent megosztottunk egymással, aztán amikor egy rövid időre megszakadt a kapcsolatunk, én pedig magam alatt voltam, rájöttem, hogy mennyire fontos nekem. Hát így :)
2016. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő volt a legjobb barátom,a támaszom,a lelkitársam. Összejöttünk, egy darabig nagyon jó volt,aztán ő külföldi suliba ment,nem is beszéltünk majdnem 1 évig. Aztán ő nagyon féltékeny volt,mindent jobban tudott,nem viselte el,ha nem úgy van valami ahogy ő. Régen nem ilyen volt. Most külföldön él,rendszeresen beszélünk,nagyon szeretem őt,mint egy barátot
2016. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!