Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkó tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó tőlem, hogy a páromnak kell elhoznia a szülinapi tortáját?

Figyelt kérdés

Én megrendeltem neki, viszont ő fog érte menni. Neki van autója is, és munka után pont tud ugrani érte. Mikor ezt meséltem a munkatársaimnak, jól leszóltak, hogy milyen dolog ez már, hogy szegénynek kell elhoznia a saját tortáját, és viccelődtek, hogy fizetnie is neki kell?

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is nekem kéne elhozni?


2016. jan. 28. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát... Nem kifejezetten bunkóság, de azért elég illúzióromboló. Végülis az ő szülinapja és neki szóló ajándék. Szerintem egy napon igazán tehetsz érte erőfeszítéseket, még akkor is ha neki kocsival útba esik. Ez a nap róla szólna.
2016. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a világ tragédiája, de nem valami szülinaposhoz illő feladat. Jobb lett volna egy rokont/ismerőst megkérni. De ha a párod belement, akkor a munkatársaidnak igazán semmi közük hozzá.
2016. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy illene. Ha már születésnapja van a párodbak, akkor egy fél óra kitérő szerintem elhanyagolható a cukrászdáig.

De ha neki nincs kifogása ellene, akkor jó. Igazából nem annyira nagy gond amúgy sem .

2016. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, csak fura..nem szép tőled. Igen neked kellene elhozni.
2016. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa egy kicsit. Ha te nem tudsz érte menni, akkor nem lehetett volna valami más rokont, ismerőst megkérni?

Nem tragédia így sem, de ahogy írták: elég illúzióromboló.

2016. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudok érte menni, mert aznap nem dolgozok. De már évek óta így megy nálunk, és nem mondta, hogy őt ez zavarná.
2016. jan. 28. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem bunkó, de illetlen. Ha én lennék a párod helyében, lehet nem szólnék, de meg lenne rólad a véleményem.
2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, csak furcsa, illúzióromboló, ahogy írták előttem.

Viszont ha velem esne meg ilyesmi, én elmondanám a véleményemet, nem pedig tartogatnám magamban (hogy aztán valami vita hevében legyen mit a fejéhez vágni), mint az előttem szóló.

2016. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglepetés gyilkos. :D
2016. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!