Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja vagyok együtt a párommal,ő 26 én 21 évesek vagyunk. Mindketten dolgozunk,viszont távkapcsolatban vagyunk (150km). Amikor csak tehetjük együtt vagyunk,illetve megvolt a bemutatás a szülőknek és baráti körben is. Amikor én megyek hozzá mindig meglepem valami kis aprósággal,veszek viszek neki,főzök amit csak szeretne...de mivel munkahelyet váltott kért tőlem ma 20.000 ft.ot amit márciusban tudna visszaadni! Tudom hogy együtt vagyunk,és segítenem kellene neki,de úgy gondolom ennyi idő járás után nem gyors egy kicsit? Mármint olyan mintha kihasználna,mert van családja barátai miért nem őket kéri meg miért a szerelmét? Ti mit gondoltok?

21/L


2016. jan. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a mindent megadsz neki, szinte kiszolgálod, már-már rabszolgája vagy neki, ezért úgy gondolja, hogy ő bármit megtehet, ezért kért tőled pénzt, hogy hátha ezt is kis naivan megteszed neki.

Te döntöd el, hogy adsz neki, vagy sem. A tettedért vállald is a felelősséget.

2016. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is tőled kérnék. Nemigazán szeretem belevenni a szülemet a pénzügyes dolgokba. Szerintem nem használ ki. Most lett erre szüksége és már annyira fontos lehetsz neki, hogy ezt is bevállalja.


Bár általában a pasik szeretik, ha az új barátnő nem tud az esetleges pénzügyi komplikációiról. Szóval elbizonytalanodtam válaszirás közben.

2016. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy 3 hónap túl rövid-e ahhoz, hogy banknak nézzen. Neked kéne ismerni őt.
2016. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tulajdonképpen ezt neked kéne tudnod, adsz-e neki vagy sem, te ismered. Én nagyon meglepődnék. Az is fontos szempont, hogy mióta ismeritek egymást. Mert ha évek óta és 3 hónapja összejöttetek, annyira nem durva, de azért nagyon meglepődnék. Ha csak 3 hónapja, akkor nem adnék egy fillért sem. Ha van családja stb, nem érteném és valami rosszat sejtenék. De lehet h paranoiás vagyok.
2016. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is eléggé meglepődtem hogy pont tőlem kért kölcsön,szívesen segítek neki,amiben tudom támogatom,de azért nemtudom .... Fordított esetben nem kérnék tőle,az már más lenne ha közös kasszán lennénk,de most mindketten magunknak keresünk,magamért dolgozok! És ezzel az a bajom hogy most ennyit adok,később még többet akar majd :/ Így is úgy érzem sokszor hogy elkényeztetem nő létemre,persze ez az én hibám is valamilyen szinten! Teljesen össze vagyok zavarodva...ha adok akkor az sem jó,de ha nemet mondok akkor meg olyan hülyén jön ki. Egyszerűen nemtudom!

Köszönöm a válaszaitok :)

2016. jan. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!