Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem mondott semmit, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem mondott semmit, az új ruhámra, mikor megkérdeztem hogy áll, mert nem tetszett neki?

Figyelt kérdés
Vettem egy lila ruhát, és ő volt az első, aki láthatta rajtam, direkt az ő kedvéért húztam föl, és kérdeztem, hogy na, hogy áll? És csak nézett, pislogott, motyogott valamit, végül azt nyögte ki, hogy mit szólnék, ha inkább levennénk ezt a ruhát? Pedig egy csinos ruháról van szó, garbós, hosszú ujjú szoknya, és kicsit rosszul esett, hogy nem mondott semmit, pedig én olyan lelkesedéssel mutattam neki. Szerintetek nem tetszett neki, azért terelte el a témát? :(
2016. jan. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha utána szexeltetek, akkor ez annyit jelentett, hogy "annyira dögös ez a ruha, hogy felállt tőle a farkam". Ha nem, akkor pedig tényleg nem tetszett neki:D
2016. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rád kívánt kicsi szívem. Már ez is baj? :D
2016. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nulla eszed van kislány! A pasikat nem a ruha érdekli, hanem az, aki benne van.


És mi van, ha a pasidnak nem tetszik ez a ruci? Akkor többé fel sem veszed vagy mi?

Nekem is van olyan ruhám, ami a kedvencem és a páromnak nem tetszik? És..? Szerinted foglalkozom ezzel a kis aprósággal? Hidegen hagyj, képzeld.

2016. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hosszú ujjú szoknya

nem tudom elképzelni

2016. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pörölycápa ***** válasza:

A pasikat nem feltétlen érdekli annyira a ruha, a páromnak kb mindegy, hogy mit veszek fel... mondjuk ha megkérdezem, akkor szokott rá valamit mondani, pl azt hogy tök jó, vagy érdekes, vagy jó színe van, vagy... akármit, ami épp eszébe jut. Ha megkérdezem hogy tetszik-e, akkor azt mondja, hogy neki mindegy, az a lényeg hogy nekem tetszen, mert én viselem.

Gondolom a párodat nem a ruha érdekelte, hanem te magad (és még nem tanulta meg, hogy ilyenkor a legegyszerűbb reflexből megdícsérni, és akkor mindenki boldog)

2016. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!