Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

A férfi szakít majdnem másfél év után. Pár napra rá eljátssza a kemény, megrendíthetetlen macsót a haverok előtt.


De azért kapok sms-t tőle, pedig állítólag nem érdeklem már. Olyanokat megoszt Fb-n, hogy "nem is vagyunk fontosak azoknak, akikről azt hittük mégis" és stb..


Mit tegyek? Nem írtam vissza az sms-ekre sem, nem is kerestem azóta.


Jól tettem szerintetek?


Én 23 L ő 25 F


2016. jan. 28. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Mind ilyenek vagyunk... kemény macsó, belül pedig zokog...

Ha ő szakított akkor ne írj vissza. Ne keresd.

Az ő döntése volt, hát viselje "macsósan".

2016. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hét telt el. Hagyjam?
2016. jan. 28. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze... hagyd. Ő szakított, mi a @-t akar?

Jól tetted. Neked legalább van tartásod így.

2016. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz, csak úgy hagyott el, hogy nem tudja mi legyen.
2016. jan. 28. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor is így csináltad jól. Mi vagy te egy plüssjáték, akit ha akar levesz majd a polcról ha kedve tartja????

Akinek gerince és tartása van így csinálja mint te. Aki pedig eljátsza a macsót, közben meg egy darab szar az meg úgy...

2016. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van.

Úgy voltam vele, hogy holnap megkeresem, beszélek vele, de akkor inkább hagyom. Pedig szeretem, de lehet tényleg jobb így.

2016. jan. 28. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megbánta és vissza szeretné csinálni, akkor ezt legyen bátor kimondani, küldjön olyan sms-t (ha már ezeket sms-ben kell intézni), ami után nem maradsz kétségek közt, hogy mit akar.

Szerintem simán megbánhat valaki egy szakítást, de az mégis csak luxus, hogy utána Te találd ki és mondd ki helyette, hogy folytassátok.

2016. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha én időközben rájöttem a hibáimra és tudom hogy én rontottam el, de ha változtatnék rajtuk, akkor működne a kapcsolat ?
2016. jan. 28. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem manipulálni és ösztönözni akar téged arra, hogy megkeresed esetleg "könyörögj" neki. Én a helyedben nem keresném meg, várnék még, hátha ő konkrétabb lesz, mint ahogy itt írták is, hogy álljon eléd és világosan fogalmazzon mi is van. Ha tovább folytatja az smseket, fb-os dolgokat, és te úgy érzed ő életed szerelme, és újra akarod vele kezdeni, akkor is ne ezt írd neki, amit itt utoljára írtál, hanem valami olyat, hogy fejezze ezt be, ne célozgasson, és mondja el, hogy tovább mit akar! Aztán erre már tudsz reagálni, te is. Legyél keményebb, mert ha most érzelmileg tud ezzel zsarolni és eléri a célját vele, hogy te hódolj be, akkor ezt többször el fogja még játszani. Egyébként biztos szeret még.
2016. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy az én hibámból lett vége és akármi veszekedés volt mindig ő keresett ő jött, még ha én is csináltam hülyeséget, ő engedett hamarabb.


És gondolom most az egyszer azt várja, hogy én tegyem meg a kezdő lépést..

2016. jan. 29. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!