Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak erről a srácról? Nekem aranyosnak tűnik, de ismerősöktől mást hallok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már majdnem együtt vagyunk, csak nincs kimondva.. Imádnivaló, aranyos, figyelmes velem. Már lett volna alkalma megpróbálni megfektetni engem, mégse tette, nem nyomul, tényleg nagyon kedves.

Viszont egy közös ismerőstől, aki őt régebb óta ismeri mint én, azt hallom hogy általában nem igazán ilyen lányokkal... Pl nyaraláson együtt volt egy olyan csajjal, akivel egy szót nem tudtak beszélni, mert valami külföldi volt a lány és nem beszéltek semmi közös nyelvet, meg ehhez hasonló dolgai voltak....

Viszont velem meg tényleg visszafogott és romantikus...

Ti mit gondolnátok a helyemben?

23 éves a srác


2016. jan. 28. 21:36
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem értem hogy függ össze a te eseted a fenti példával.

Szerintem menj a saját benyomásaid után.

2016. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szokásos ellenpropaganda. Csaj barátnőktől és rokonoktól ments meg uram minket! Miért kell mindig ez a lejárató campaigne...?!
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Semmit. Amit tapasztalok...

Ès ha együtt volt egy lànnyal,akkor mi van?

Most nem igazàn értem a kérdést.

Arròl, hogy szexelt egy lànnyal, ùgy beszélsz, mintha valami sötét dolgot tett volna...

Ilyenek az emberek. Kapcsolatok, stb., aztàn megàllapodâs.

Tovàbbra sem értem a kérdést. Gondolom neked is volt màr valamiféle kapcsolatod fiùval. Akkor ő mit gondoljon?:-)

Tapasztald meg, kiderül, de azért , mert szexelt, ne fuss el előle:-)

2016. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kefelni akar
2016. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer nem hallgattam az ismerősökre, mikor óva intettek valakitől az ügyes-bajos nőügyei miatt. De hát velem kedves volt, udvarias, figyelmes, aranyos, ragaszkodó. Meg hát ránézésre, viselkedésre le sem jött volna róla, hogy annyira a lányok kedvence lenne.

Aztán évekkel később derült ki, hogy mégis az ismerősöknek volt igaza.


Mindenképp a saját tapasztalataid legyenek a mérvadóak, de azért figyelj oda.

2016. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az sajnálatos, hogy egyikük sem tudott angolul. De nem értem, hogy hogyan függ össze ez a te eseteddel. Veled tud beszélgetni, kedves, akkor szerintem ne foglalkozz a pletykákkal meg a múltjával.
2016. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az lányeg, hogy ő kivel mit csinált és más ismerősök mit beszélnek. Együtt akarsz lenne vele vagy nem? Megdugatod vele magad vagy nem? Itt ez a lényeg, nem az amik máshol mással történtek, az a lényeg az amit te szeretnél.
2016. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól kedves a srác, hogy nem próbál megfektetni? :D Ha 14 elmúltál, akkor ez elég súlyos. :D
2016. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de ismerősöktől mást hallok."

"egy közös ismerőstől, aki őt régebb óta ismeri mint én, azt hallom"


döntsd már hogy egy ember akarja a fát vágni a srác alatt, vagy többen.

mert nem mind1.

2016. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dugtak a külföldi csajjal, feltételezhetően egyik sem akart többet a másoktól.

Ez mióta bűn?

Azzal foglalkozz, veled hogyan viselkedik.

Van más eset is,ami gyanakodásra adhat okot?

2016. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!