Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok csaj azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok csaj azt, hogy az a "rendes pasi", aki nem mutatja ki, hogy dugni akar?

Figyelt kérdés
Sok lánytól hallottam, hogy az a pasi egy kincs, aki "nem a szexre megy", és olyanokat mond h akármennyit vár, hogy a lány készen álljon meg ilyenek. Ez miért jó mégis? :D

2016. jan. 28. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem inkább sok, magát "rendes pasinak" tartó gondolja azt, hogy ettől lesznek rendesek, hogy nem mutatják ki, pedig ők aztán...
2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert ott az a lehetőség kilőve,hogy megdud, és kocc van.

Természetesen azok között is van normális, akik nem bírnak annyit várni a szexel.

2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pontosabban kisebb az esélye,hogy csak szexre megy ki a játék.
2016. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dehogy van kilőve. :D Sok pancser gyökér van, aki hazudozik és játssza magát a punciért.


Ja és nem kéne belehalni abba, ha valakivel csak szex jön össze. :)

2016. jan. 28. 22:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :) Így szoktam tenni.
2016. jan. 28. 23:01
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

2.kommentbe pontosítottam.

Persze,a nők is dugni akarnak, csak nem úgy,hogy közben átbaxák őket...

2016. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a rendes férfi (vagy nő), aki nyílt kártyákkal játszik.
2016. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Az meg sem fordul a fejedben opcióként, hogy létezik olyan férfi, aki nem azonnal csak dugni akar?

Én nem gondolom azt, hogy ezek nem rendesek, de én meg nem szándékozom azonnal dugni senkivel, tehát a céljaink nem egyeznek úgyhogy felesleges húzni egymás idejét.

2016. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van olyan egészséges férfi, aki nem akar nagyon hamar lefeküdni a másikkal. Ha tényleg gyengédebb érzelmei is vannak a lány felé, az inkább rádob egy lapáttal. A legtöbb férfi így működik.
2016. jan. 29. 01:43
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Persze, pasiból is van olyan, aki egy dugásnál többre nem való. Pl. mint a kérdező.


Én meg úgy működök, hogy ha a randi arról szól, hogy be akar jutni a bugyimba, én meg hárítok, az unalmas és kínos.

Az egy sz.ar randi. Vagyis látni se akarom, otthagyom, és elfelejtem.


Kapcsolatot olyannal tudok elképzelni, akinek a társaságában jól érzem magam. Ugyanis nekem a pasim nem csak dugni kell.

Fura, de eddig mindig volt olyan, aki megfelelt az igényeimnek, és emberileg és értékes


Amelyik pasi csak dugásra alkalmas, az nem ér többet egy vibrátornál. Sőt...

2016. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!