Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt pasim kiakar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt pasim kiakar velem békülni de azért mert egy csaj lerázta! Én nem szeretnél szamár lenni ugye ne béküljek ki vele! Egy 3éves kapcsit dobott fel a csaj miatt aki lerázta! Ugye ne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Háát..

azért elég szemétség volt h, egy ribi után dobott.

És most csak azért akar vissza kapni mert a Ribije dobta..lool

lehet h, nehéz ésés nem tudod h, mit csinálj

de ha engem kérdezel..akk Ne.. sorry Baby :)

2010. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ribi miatt dobott *
2010. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

"kiakar", "kapcsi"


Ne békülj, de mindannyiunk nevében remélem, hogy pofára esel előbb-utóbb, mert egy sötét, buta gyökér vagy. És ezt te is tudod, ha magadba nézel.

2010. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de megkérdezhetem hogy miért irtál ilyet?
2010. márc. 28. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Tényleg érdekel? Mert te is épp olyan igénytelen vagy, mint a legtöbb topiknyitó, azért. Tudom, hogy ma már sz@rba sem veszik az emberek a stilisztikát, s a helyes írásmódot, de engem kétségkívül idegesít az efféle trehányság, s fenntartom a jogot, hogy az illetőt elküldjem a jó édes anyjába. Röviden ennyi.
2010. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj!

Békülj ki vele. Nincs jobb az utána következő szexnél.

Nem nem ami közvetlen utána lesz este hanem az utána következő hetek hónapok. Nincs kapcsolat, max baráti, és csak jóóó szex.

Nehogy eldobd ezt magadtól!

2010. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek 21:32-vel,sok primitív írni se tud, de a fiúkba/lányokba rohadtul otthon vagytok. Gondoljátok Ti...
2010. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21.32.-nek tényleg igaza van!:D
2010. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha visszafogadod akkor minden bajaert a fejehez vaghatod szerintem a pasi megbanta mar amit tett. tedd probara !!!
2010. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21:32:

Szerintem pedig az olyan emberek az unintelligens gyökerek, akik jobbnak hiszik magukat másoknál. Mégis milyen jogon küldesz el valakit azért a "jó édes anyjába", mert helytelenül ír? Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy utálom az ilyen embereket, és fenntartom a jogot, hogy elküldjelek a jó édes anyukádba. Csak tudod, nem mindenki ilyen értelmi szinten áll. Gondolom itt éled ki magad, mert élőben nem tudod...


A kérdezőnek:


Én a helyedben biztosan nem fogadnám vissza. Tényleg ne akarj szamár lenni, mert később nem csak az fog fájni, hogy ilyet tett, hanem az is, hogy naivan visszafogadtad... Egyébként tényleg kezdhetnél valamit a helyesírásoddal.

2010. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!