Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akinek a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akinek a belső tulajdonságai negyon tetszenek, de ahogy öltözködik, az nem. Fiús egyszerű pólókat vesz fel és nem akar nőiesen kinézni és nem is sminkeli magát. Mit mondjak neki h megváltozzon és nőiesebb legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én rossz néven venném ha valaki meg akarna változtatni.Bár én elég nőiesen öltözködöm és sminkelem magamat.

L18

2010. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF lesz...

Nálam ugyanez a helyzet... :( Van egy lány, aki tetszik, de valami borzalmasan öltözködik. De nem szólhatok neki, hogy hé ha valami értelmesebb ruhákat vennél fel, sokkal jobban tetszenél... Megpróbálom így elfogadni ahogy van, de azért még eléggé zavar a dolog.


Egyébként megjegyezném, hogy a lánytestvérem ugyanígy tesz. Fiús cuccokat hord és ahogy te is mondtad, nem akar nőiesen kinézni... Amikor rákérdeztem, hogy miért teszi, csak annyit mondott, hogy ő most így érzi jól magát.


Úgy gondolom, hogy kisebb-nagyobb kompromisszumok köthetők egy kapcsolatban, de megváltoztatni a másikat... hát az nem tartozik ezek közé. Legalábbis nálam nem...

Bocsi a sok dumáért. :)


21/F

2010. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát ha mondjuk sétáltok városba (mert mondjuk elhívtad vagy valami) akkor mondod neki, hogy ez tök jól néz ki ez a ruha, rajtad tök jól állna, mondjuk egy kirakatban lévő ruhára ne csajon lévőre mondd:D és ha bejössz neki (feltételezhető ha igent mondott a feltételezett randira), tetszeni akar neked és lehetséges, hogy megváltozik:)

bocs, ha bonyolult volt a magyarázat:D

2010. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. márc. 28. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de mióta tartozik a nőiességhez a smink? nem köteles magát kisminkelni, vannak olyanok is akik megengedhetik maguknak a smink nélküli megjelenést;)
2010. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen tudom de fura h egyáltalán nem sminkeli magát...egyébként a smink nem a férfiassághoz tartozik hanem a nőiességhez :d
2010. márc. 28. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom te hol olvastál férfiasságot, de olvass utána, hogy nőiességet írtam ;)
2010. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nemtudom h te hol olvastad azt h én azt olvastam h nem a férfiassághoz tartozik
2010. ápr. 1. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
te írtad, hogy a sminkelés nem férfiasság hanem nőiesség :D
2010. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt csak zárójelesen írtam... mert a sminkelés csak a nőiességhez tartozthat!!! és a férfiassághoz biztos nem... de egy nő lehet smink nélkül is nőies...csupán arra akartam kilyukadni h ez a csaj fiús és nem sminkeli magát mint egy nőies nő
2010. ápr. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!