Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elment a kedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elment a kedve a "csajozástól" emiatt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon unszimpatikus a nőkben, hogy kidekázzák a kapcsolatot.

Ezt hogy kell érteni: nekem és sok más ismerősömnek esélyem sincs ugyanolyan kaliberű lánnyal összejönni? (aki rendszeresen sportol és annyit keres, mint én)


Ugyanakkor van egy ismerősöm aki relatíve sokat keres (havi 600e nettó), neki van barátnője. Aki finoman szólva munkanélküli már évek óta. A srác nem egy nők bálványa típus, de nem zavarja, hogy több mint valószínű, hogy a pénze miatt van csaja.

Amit nem értek.


Igaz sokáig naiv voltam és hittem a valós érzelmeken alapuló kapcsolatban, de nem sok ilyen van a mai világban.


2016. jan. 30. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2016. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem akarok hozzá erőt gyűjteni. Végleg befejeztem. 8 év keserédes vergődése elég volt hozzá.
2016. jan. 30. 22:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az olyan igénytelen férfiakat nem értem, akinek ez az egész még nem esett le és asszisztálnak hozzá.
2016. jan. 30. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy a csajozást, mint lehetőséget, és ne életcélt. Ebbe a csapdába amúgy is rohadt sokan beleesünk, vagyis ti, ti estek bele, mert egy ideje jómagam teszek a csajozásra. Van sok más elfoglaltság, hobbi, érdeklődési kör, cél, elképzelés, terv, amiket lehet űzni, megvalósítani, tenni érte. Az eddigi tapasztalatok szerint egyébként úgyis akkor fog megtalálni álmaid nője, amikor pontosan nulla energiát fektetsz a nőzésbe.
2016. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig ne foglalkozz a társkereséssel és élvezd az életet csak úgy magában, foglalkozz magaddal, a céljaiddal, a terveiddel, mindennel a társkeresésen kívül. Mindenkinek van pocsék szériája ezen a területen, akkor hanyagolni kell. Az életünknek nem lehet ez az egyetlen célja. Ennél azért összetettebb lények vagyunk.
2016. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van olyan ismerősöm, aki havi nettó 1 milkát visz haza (Magyarországon!), iszonyatosan ki van gyúrva, intelligens és a szerelmi élete gyakorlatilag 0, a csajok sorra lepattintják.

Egyszer kérdeztem egy közös nő ismerősünket, hogy mondja már meg, hogy szerinte mi a baj sráccal. Azt mondta, hogy külsőleg kifejezetten jó, értelmes, de kicsit határozatlan (értsd: nem bunkózik, hanem kedvesen, normálisan próbál közeledni).

A saját példámat is írhatnám, de én nem vagyok ennyire "extrém" pénz ill. izom területen.


Írhatnak itt és más fórumokon akármit, hogy mi jön be a lányoknak, de szerintem 80%-ban az számít, hogy egy egoista, bunkó paraszt legyen a srác, a pénz, munka, külső és egyéb tulajdonságok pedig együttesen adják a maradék 20%-ot...

2016. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen nekem is van már egy ideje egy kialakított életem, amibe szabadidő híján nem is férne bele párkapcsolat.

és természetesen nem is rúgnám fel semmiért sem az életemet.

hiszen azzal a céljaimat és vágyaimat törném össze.

2016. jan. 30. 22:13
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os: ezzel nem értek egyet. mást tapasztaltam.
2016. jan. 30. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: Feltettem egy érdekes kérdést korábban erről a problémáról, szerintem érdemes belelapozni: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..
2016. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9-es: beleolvastam, és sok olyan hozzászólás van, ami az én meglátásommal vág egybe.


Kérdező: te a fentebbi eseten kívül milyen gyakran tapasztalod azt, amit leírtál a kérdésben?

2016. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!