Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ha azon kell agyalj hogy a ferfi akar-e valamit toled vagy sem akkor valoszinuleg nem akar toled semmit?

Figyelt kérdés
marmint altalaban egyertelmu ha a pasi akar valamit ?
2016. febr. 2. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz! Ha volt 2.randi,akkor utána már olyan jeleket kell adnia a pasinak,amelyek nem kétértelműek és igenis tudod!


Ahol nem tudod,aygalsz állandóan,ott azért általában,mert:

-nem keres,vagy csak ritkán

-napokig nem hallasz róla,aztán mégis!


Egyértelmű,és nagyonis tudod,mikor egy pasi akar téged,és felnőtt a feladathoz is :)))

2016. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Eddigi tapasztalataim alapján ez így van. Még a randizás előtti időszakban is. Egy férfi, ha ténylegesen komolyan gondolja, nem hagy kétségek között. Ezért ezt én hálából viszonozni szoktam, ugyanilyen egyértelműséggel.


Amikor azon gondolkodtam, hogy vajon akar-e valamit, mit akarhat, hasonlók, akkor jellemzően van nem akart semmit, vagy amit akart, az nagyjából egy óra alatt (plusz a randi előtte) megvan.

2016. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz.

N

2016. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalataim szerint a férfiak is szeretnek biztosra menni, ezért szeretik, ha kapnak némi biztatást. Ha egy férfi magától nem kezdeményez, lehet, hogy csak bátortalan. De ha kap biztatást, és arra sem reagál, akkor valószínűleg tényleg nem akar semmit.
2016. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Ha határozatlan, akkor vagy már van csaja, vagy nem annyira jön be neki a nő, vagy csak szexet akar. Ilyenkor max. mérlegelget, hogy összejöjjön vele egy rövid időre, hogy ne legyen egyedül, vagy legyen kivel szexelni, de ebből sosem lesz semmi komoly.
2016. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!