Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, megöltem a csávót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megöltem a csávót örökre? :D Férfiak véleménye most nem mozgat a témában, mert egymást védik.

Figyelt kérdés

Jelzők, amivel illettem:

Beteg, nem normális, jellemtelen, gerinctelen, érzéketlen, gyáva, sz.em.ét, EQ és IQ hiányos.

Illetve még megkoronáztam: a külső szép, de a belső egy Ft-ot nem ér szöveggel.


Mielőtt sokan megsértődnének rajta. Gyakorlatilag azért kapta, mert hü.lyé.nek akart nézni illetve, mert nem volt őszinte és nem túl korrekten pörgette a lapokat sem. Úgyhogy így éreztem helyénvalónak, ha egy öntelt, beképzelt pasast most kicsit megsorozok ilyenekkel.


A hatást elértem, a kérdés, hogy mennyire. mennyire gyorsan heveri ki egy beképzelt ürge a komolyabb osztást.?



2016. febr. 2. 13:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha komolyan vette a szavaidat akkor soha.
2016. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Amennyiben igaz amit mondtál, kit érdekel?!

Ha csak bántani akartad, akkor meg neked kell kiheverni, hogy ennyire le tudsz süllyedni.

2016. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Jól beolvastál neki, most tuti elvonul a sarokba pityeregni. Oh wait, mégsem. Tuti hogy a barátaival röhög az egészen egy jó sörözés közben. :D
2016. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

büszke vagy magadra?

egyébként rólam az ilyen szavak leperegnek, még ha olyan is mondja akit szeretek vagy kedvelek.

azért azt látni mi jön szívből, és mi haragból.

2016. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Komolyan vette. Hát röhögni nem röhög rajta. A barátaitól tudom, hogy eléggé maga alatt van, mert soha nem mondtak még neki ilyet.
2016. febr. 2. 14:03
 6/30 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem hat meg. Nehogy már még én érezzem magam rosszul, mert nem bírom, ha nem őszinték velem... Gondolhatta, hogy nem fogom a keblemre ölelni, ha nincs fair play.
2016. febr. 2. 14:05
 7/30 anonim ***** válasza:
40%
De azért megvoltál neki?
2016. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Erős énképpel rendelkező ember nem igazán hatódik meg az ilyeneken, max olyan, akinek amúgy is kicsi az önbecsülése. azok szúrnak le, mint amit az egyik válaszoló is írt, és az ilyenek miatt nem szeretnek a nők egyenesen leosztani mindenkit, hanem inkább adnak kitérő válaszokat. Mert ha őszinték vagyunk, akkor a férfiak elvesztik a fejüket lol.
2016. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 opened paradise ***** válasza:

Mivel nézett hülyének?

Mit tett?

2016. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem kaptam engedélyt férfiként a kommentelésre e kérdés alatt, de csak azért is megteszem. :D Eszem ágában sem jutott védeni ezt a férfitípust. Szóval egy öntelt, istenkomplexusos, nárcisztikus manipulátort nem hinném, hogy annyira meg tudnál borítani lelkileg, sőt, általában az ilyen szociopata mocskok más bosszújából, rosszindulatából, füstölgéséből táplálkoznak. Ezek akkor pusztulnának ki végleg a föld felszínéről, ha soha senki nem venné őket észre, de amíg kedvükre dobálják az asztalra a kártyalapokat, mert lesznek olyanok, akik mindig lecsapnak a megmozdulásaikra, addig soha nem fognak leállni. Ismertem ilyet a közvetlen közelemből, tudom, hogy milyen egy levegőt szívni egy ilyen féreggel.
2016. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!