Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert keres fel tobb evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keres fel tobb evvel kesobb?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki most irt fb-on, na most vele kb 7-8 evvel ezelott talalkozgattunk szexeltunk stb de soha nem jartunk. Nem tudom hova tenni, h most ennyi ido utan megis miert keres fel..
2016. febr. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

elég ostoba vagy, hogy nem jössz rá magadtól.


"talalkozgattunk szexeltunk stb"


biztos a turbórágógumis képgyűjteményét akarja neked "megmutatni".....

2016. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt tőle kérdezném meg.
2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, akivel 8 évvel ezelőtt kavartam, de csóknál több nem történt. Még gyerek voltam, aztán most keresett fel január elején. Nemtudom miért én sem.
2016. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtartom valoszinunek, h szexelni akarna kedves elso. Mindketten parkapcsolatban elunk
2016. febr. 2. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Teeee, ostoba! :D
2016. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, nem tudom mióta akadály a szexben az, hogy párkapcsolatban vagytok?

legalábbis attól még be tudja neked tenni, hogy van barátnője, neked meg barátod.

eleve nem tetted volna fel ide ezt a kérdést, ha nem akarnál tőle semmit.

egyszer azért, mert te is tudod milyen kapcsolat volt köztetek a múltban, így első gondolatra biztos nem a barátságot akarná ápolgatni 8 év hallgatás után,.

másrészt mi nem vagyunk látnokok, sem gondolat olvasók, így abból tudunk találgatni amit leírtál.

és 70-80%-ban az ilyen kihűlt több éves szexkapcsolatok után általában a férfiak nem a két szép szeméért keresik fel a nőket, hanem bizony azért ami a lábuk között van.

de legjobb lenne ha te kérdeznéd meg tőle, hogy minek kerestél fel 8 év után, és akkor nem kéne itt találgatnunk.

2016. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem 12 ev utan talalt meg mult honapban az ex szeretom es persze dumaltunk es abszolut nyilvanvalo volt h alapvetoen o meg mindig dgni szeretne vele, szoval mondtam h adieu, ez nem fog bekovetkezni:-)))
2016. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!