Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezeket?

Figyelt kérdés

Idézem"Csak téged kívánlak, téged szeretlek. Veled volt, eddig a legjobb a szex. Folyton csak rád gondolok. Nem kéne nekem más férfi rajtad kívül."


Miért mondják ezt a nők?


Én úgy gondolom hogy minden nő ezt, mondja a párjának. Legalább is én ezt tapasztalom. Minden barátnőm eddig ezt mondta nekem. De volt egy aki, szintén ilyeneket mondott. Meg hogy soha nem hagynálak el, soha nem csalnálak meg. Aztán még is a volt barátját választotta. Nem általánosítani szeretnék, ne értsetek félre. De eddig minden barátnőm ezt mondta nekem. És ebből csak egy volt, aki le lépet...



2016. febr. 2. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiért a pasik azt, hogy "Te vagy a legszebb a világon.".
2016. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden nő mondja ezeket. Te fogtál ki sablon nőket eddig.
2016. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyeneket mondani, de komolyan is gondolom, már több, mint 25 éve...

N/44

2016. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!