Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is pszichológushoz kellene mennie a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton kedves és aranyos lány.Mindenki azt gondolja, hogy sose szomorú, mindig mosolyog, de szerintem van vele valami baj.Esténként pl.mindig búskomor lesz és szomorú dolgokról beszél főleg a gyerekkoráról.Pl: Volt egy kiskutyája, akit nagyon szeretett, azt mondja, hogy mivel az apja alkoholista volt a gyerekek mindig kiközösítették az utcájukban és ez a kutyus volt az egyetlen játszótársa, de az elmebeteg apja megölte a szeme láttára.Rengetek hasonló dolgot mesélt már, szerintem vidám dolgok nem is történtek vele, de a legfurcsább, hogy ezeket úgy meséli el, mintha normális dolgok lennének.Nem rég (kb.egy hete) tragédia történt egy ismerősünkkel.A 14 éves húga megölte az anyjukat, még belegondolni is szörnyű, de a barátnőm reakciója se volt semmi..."Milyen bátor kislány ez a xy, nem is néztem volna ki belőle, hogy így ki áll magáért".Én meg csak pislogtam. Úgy vette mintha mi sem lenne természetesebb. Megijeszt, hogy van egy nevetgélős, boldog, kedves arca és egy szívtelen, komoly, depis is.

Lehet túl aggódom a dolgot, de nyugodtabb lennék, ha egy pszichológussal átbeszélné ezeket a dologkat.


2016. febr. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a barátnődnek kell pszichológus hanem a magyar kapitalizmusnak.

Az életben találkozott rossz emberekkel, ami kissé megváltoztatta, de nem negatív irányban.

2016. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Mármint az a kislány,akivel most tele van a sajtó?
2016. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista, elmebeteg apa önmagában indokolja, hogy szakember segítségével dolgozza fel a múltját. Ilyen közegben felnőve csoda lenne, ha egészséges lenne lelkileg.
2016. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az is segíthet, ha te beszélsz vele erről sokat.


Persze egy terapeuta bevonása nem rossz dolog.

2016. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez elég beteg kijelentés. Ismerem a sztorit, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ha megölöd a mutert akkor kiálltál magadért? Valami tényleg csúszik a barátnődnél.
2016. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Neki inkabb orvos kell mar, mint pszichologus.
2016. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy pszichológus egyáltalán nem árthat. elég meredek reakció egy gyilkosságra, amit írtál
2016. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!