Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyermekkori trauma miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyermekkori trauma miatt szexuális problémákkal (mentális, nem testi) küzdök, akkor elegendő egy mezei pszichológust felkeresnem, vagy szexuálpszichológushoz kell mennem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld először a "mezei"-vel,ha nem jó,akkor próbáld a másikat! :)
2010. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
meséld má el mi volt az a traumád?
2010. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Megláttad apád fütykösét?
2010. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő rendkívül szellemes...
2010. márc. 29. 16:13
 5/7 anonim válasza:

Utolsó inkább köcsög, mint szellemes. :D


Figyelj, ez tényleg attól függ, milyen trauma, és milyen súlyos. /hogy érzed, mennyire terhel téged/

2010. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Én csak annyit mondanék, hogy eléggé mély, s eléggé súlyosnak élem meg. Legalábbis nagyon kihatással van az életemre. De mivel jelentősen a párkapcsolataimra van hatással, így nem tudtam, hogy most mezei pszichológust válasszam, vagy a szexuálpszichológust.

Szerintem a "mezeivel" teszek próbát.

2010. márc. 29. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a szexuál pszihot keresd szexuális problémával.Van egy pszichologus ismerősöm egyszer kérdeztem,hogy szexuális problémával lehet e hozzá fordulni és ő mondta,hogy a szex gond az szexuál pszihologus dolga.
2010. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!