Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok, ha felmenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok, ha felmennétek a csajhoz és ilyen japán ölpárnát látnátok nála?

Figyelt kérdés

Ezt illik megbeszélni előtte? Vagy csak dugdossam, hogy ne sokkoljam le?

Nem romantikus együttlét miatt jönne, nem is igazán párkapcsolati téma, inkább ilyen barát-haver.

Viszont a kép miatt inkább ebbe a kategóriába tettem.


[link]



2016. febr. 4. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hidegen hagyna. Nem ilyenek alapján ítélem meg az embereket.
2016. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen szerepet tölt be az életedben ez a párna?
2016. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez is csak 1 párna.. amíg nem használod másra. Amúgy meg az is a te dolgod mire használod. Gondolom nem házasodsz össze vele...
2016. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen szerepet? Alszom vele. Meg egy seregnyi plüss mackóval.

Amúgy kaptam, nem ilyet, de hasonlót, csak nem akartam nagyon szmexit belinkelni.

2016. febr. 4. 15:13
 5/7 anonim válasza:

Nem kell dugdosni. Neked ez tetszik , ha a barátod akkor nem fog belőle nagy dolgot keríteni. Pl:én egy kamui (narutoból egy sharingan) kinézetü nyakláncba megyek iskolába és egyik haverom se piszkál érte :)

16/F

2016. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És te neked van az a párna, vagy a barátodnak?
2016. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én párnám.
2016. febr. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!