Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenyúlja a pasim a dolgaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyúlja a pasim a dolgaimat?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem magamnak vmit, letettem a szekrény sarkára, mondtam is neki, hogy elviszem reggel. Elfelejtettem, rohantam. Este kerestem, nem találtam, haza jött, mondta, ő elvitte magával. Még egyszer szóltam neki, azt a dolgot magamnak vettem, hozza vissza, értetlenkedve nézett, és hogy jó.

Semmi bocsi, vagy ne haragudj. Nem ez az első eset, hogy szó nélkül a barátom lenyúl ezt-azt.

Kaptam kaját apumtól, megettem a munkahelyemen, mikor este elmondtam, a párom rákérdezett neki miért nem vittem. Elmagyaráztam, azért nem, mert így nem kell költenem kajára és amúgy sem volt nagy adag.

Ha az én szüleim főznek, mindig pakolnak nekem és a páromnak. Mikor az ő szülei főznek, szinte semmit nem hoz haza nekem, pedig elég sokat szoktak csinálni. Kb. két-3 hetente hoz haza csak valamit. Én meg szinte majdnem minden nap. Már arra gondoltam oda adom másnak, vagy én megeszek az ő részét is. Nagy szemétség lenne a részemről?


2016. febr. 4. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Csak a kaja miatt veszekedtek?

Volt, hogy én is vettem csokit. Kettőt, mindkettőnknek egyet. Ő megette az övét, én elfelejtkeztem az enyémről és ő megette azt is, kb egy napra rá. Hát istenem, egészségére. Emiatt nem fogok hisztizni.

A kaja miatt egyáltalán nem veszekszem, de ha neked ez rosszul esik, mondd meg a szüleidnek, hogy kevesebbet adjanak. Emiatt kár veszekedni, meg duzzogni.

2016. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az o szulei csak neki pakolnak arrol nem o tehet. Nincs penzetek elelemre? Mi mindig mindent megosztottznk egymassal. Ha direkt veszel valamit, amit el kell vinned azt tedd a taskadba.
2016. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De van. De nem arra, hogy ha én veszek valamit, azt ő bezabálja. Én meg alig eszek valamit. Múltkor kaptam csokit, megette. Meg se kérdezte kérek-e. már ott tartok hogy amit vettem eldugtam.
2016. febr. 4. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:

És ezt nem lehet normálisan megbeszélni?

Hogy hahó, ketten vagyunk, illene felezni.


Ezt a részét se értem, hogy a szüleitektől hordjátok a kaját haza napi rendszerességgel.

Ti nem szoktatok bevásárolni? Közösen főzni?


Lehet csak ezért nem értem a vita lényegét.

Mi semmit nem kapunk a szülőktől, inkább mi viszünk valamit, ha egyszer-egyszer látogatóba megyünk. Sütit, pogácsát, ilyesmit.


Közösen vásárolunk be, és hol ő főz, hol én főzök, együtt étkezünk, ha mindketten itthon vagyunk, és ha veszek egy csokit magamnak, akkor veszek egyet neki is, és ő is nekem.


Ezt az együttélési formát ennek köszönhetően állati nehezen tudom elképzelni.

2016. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát kezdjük ott, vele nem lehet együtt főzni, mert mindenbe bele szól, még abba is hogyan fogom a kést, szóval vele nem, ha én főzök, mondja ne, mert anyjáéknál eszik, múltkor főztem és evett ott is meg itt is.
2016. febr. 4. 11:31
 6/10 omba ***** válasza:

Nem egy mély kapcsolat, az utolsó megjegyzésedből ítélve... ő hogy fogja a kést??? (sehogy, gondolom)

De ez meg nagyon gáz. " Múltkor kaptam csokit, megette. Meg se kérdezte kérek-e."

Bunkó a gyerek, mit mondhatnék?

2016. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
minden este úgy eszik csokit hogy meg se kínál... és én ot fekszem mellette...
2016. febr. 4. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor kérj belőle.

Vagy mond meg neki, hogy ilyen sok édesség nem egészséges és akkor egyikőtök sem eszik.

2016. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ennek nem lesz jó vége. Volt ilyen párom és egy 4 éves kapcsolat ment rá. A srác sokat volt nálam, és először apróbb, majd nagyobb dolgokat kezdett magukhoz hazahordani, mondván nem használom, minek nekem. Meg végül is, ha nálam van (nem laktunk együtt), akkor minden közös. Amikor a lapos TV-t meg az egyik céges telefont akarta elvinni, hogy neki az jobban kell, akkor tettem ki.


Megoldásként szerintem próbálj vele beszélni, hogy ne ezen a kaja témán rugózzon, az a szülők dolga, hogy kinek mit csomagolnak be. Ami meg otthon van, azt szerintem illik elfelezni, illetve megosztani egymással.

2016. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, ti csak dugni jártok össze. Ja, meg ő h zabáljon is valamit.
2016. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!