Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában a nők az exeikkel nem igazán szeretnek szóba állni?

Figyelt kérdés
Ha lebőg egy kapcsolat akkor pl,rá egy évre irkor neki a fb-on és olyan közönyös,de nem szemtelenül válaszolgat? De ezt tapasztaltam több barátnőmnél is,miért nem lehet egy kapcsolat után barátság? Vagy csak a nők hibája ez?
2016. febr. 4. 10:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én,ha lezártam egy kapcsolatot,utána már nem érdekel az illető!

Nem szoktam válaszolni az érdeklődő üzenetekre,és nem is írok ilyeneket!

2016. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mivel lezártnak tekintem a velük való volt kapcsolatomat, miért legyek a barátjuk?

Együtt élek a párommal, vannak barátaim, minek akkor?

Éljék az életüket, én is élem az enyémet.

2016. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam, még válaszolni sem.

Egy exem van, és baromira rossz volt a kapcsolat és nem váltunk el jóban. Haragudtam rá sokáig, hogy mégis, hogy lehetett ekkora hülye. Aztán rájöttem, hogy nem direkt csinálta, tényleg nem fogta fel, hogy mit tesz, tehát már majdnem szellemi fogyatékos szintjén van.

Aztán már csak közömbösséget éreztem és ez így van mai napig.

Többet nem tudok nyilatkozni, mert más nem volt. Ő is barátkozni akart, mert az előző kapcsolataival is haverkodott. Az volt a gond, hogy túl jól összehaverkodtak.

Velem ez nem jött be, neked is az lenne a legjobb, ha elfogadnád mások döntését. Vannak olyan nők, akik nem szeretnek azzal haverkodni, akivel azelőtt megosztották az ágyukat. Viszont vannak, akiknek ez nem gond. Lényeg, hogy ne erőltesd, ez van.

2016. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség azért nem kell utálni mert külön van valaki valakitől,meg lehibernálni.
2016. febr. 4. 10:22
 5/31 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert semmi értelme nincs energiát beleölni a kommunikációba lol. Vége, a kapcsolatot nem tartottuk mittudom én, évekig, hónapokig, minek ír rám? Lehet kapcsolat után barátság, persze, de az nem úgy működik, hogy évek múlva eszedbe jut, hogy ohhh, írni kéne a Marinak.
2016. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
3-AS ENGEM NEM ÉRDEKEL MERT SOHA NEM TÁPLÁTAM ERŐS ÉRZELMEKET IGY NEM IS TUDOK RÁ HARAGUDNI IGAZÁN. Szerintem az tud haragudni enyire akiben még vannak érzések.
2016. febr. 4. 10:24
 7/31 anonim ***** válasza:

Persze nem kell utálni, de miért kell a barátságot erőltetni? Azzal sem tartom a kapcsolatot, akivel jóban váltunk el és még közel is lakik. Miért???

Nekem nincsen az ő barátságára szükségem, nem értem te miért akarod ezt annyira? Vagy még mindig szereted? Mert az már más téma...

2016. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Energiát? Hát itt is a GYK is energiát fecölünk bele nem?
2016. febr. 4. 10:25
 9/31 A kérdező kommentje:
Az a baj ti nők mindent fehéren és feketén láttok.
2016. febr. 4. 10:26
 10/31 anonim ***** válasza:

Most nekem hiába magyarázol.

Haragudtam rá, amíg volt mire haragudni.

De mint írtam most már nem érdekel.


Inkább te szedd össze magad egy kicsit, ha a kutyád nem eszi meg az uborkát, te meg azt akarod, hogy megegye, akkor lenyomod a torkán? Ez ugyanaz, mint ahogy a te barátságodat is rá akarod erőltetni a volt nőidre.

2016. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!