Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe bele egyeznél?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel,hogy a párod exe,(Aki élete szerelme volt,ezt te és a környezeted is tudja.)haza jön külföldről. És a párod fel akarja ajánlani neki a vendégszobát addig,míg elkészül a lakása (1 hét). A lakás a párodé.

2016. febr. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem. De a páromnak szerencsére nincsen amúgy se "élete szerelme" rajtam kívül. Nem is lennék együtt olyannal, aki valaha mást sokkal jobban szeretett, mint most engem.
2016. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne párom, nem egyeznék bele.

Béreljen szobát az alatt az egy hét alatt. Ha külföldről jön haza és saját lakása lesz akkor gondolom nem üres zsebbel jön.

2016. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én párom (exem) anno azt bírta kitalálni, hogy menjünk együtt nyaralni az ő exéhez, aki azóta külföldön él. Abba se mentem bele, elmagyaráztam, hogy mennyire kellemetlenül érezném magam. Egyébként évekkel később lebukott, hogy még mindig flörtöl az exével, ez még inkább megerősítette, hogy jól döntöttem.
2016. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nagyon bántònak tartanám, ha a pàrom ilyen helyzetbe akarna hozni. Azt meg szintùgy ha a nemleges válaszom után azt mondaná a csajnak hogy miattam nem, de ezt a te párod még nem adta elő gondolom.
2016. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én igen. Ha csak az alkalom hiánya miatt hűséges, az legalább derüljön ki időben.
2016. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!