Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy barátnőm érzései nem valami mélyek?

Figyelt kérdés
egy beszélgetés alatt, azt mondta hogy ha valami történne velem akkor keresne másat és annyi! Utána mondta, hgy viccelt, de nekem nagyon furcsda
2016. febr. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Elèg morbid humora van a csajodnak. Nem is szeret. Viccből sem mondunk ilyet. Szakíts jobban jársz.


26N

2016. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha poénból mondta, ne foglalkozz vele.
2016. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én exem is mondott hasonlókat. Szerintem úgy van vele, hogy nem fog keseregni a múlt miatt.
2016. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem a poénokat, eléggé vicces ember is vagyok. De az ilyeneket nem szeretem
2016. febr. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!