Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elmegy 1 hónapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmegy 1 hónapra külföldre dolgozni. Ez megronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki hogy babánk lesz és az anyagi gondok megoldásaként arra jutottunk hogy kimegy Ausztriába dolgozni. Szerintetek ez ronthat a kapcsolatunkon? Esetleg tapasztalatokat kérhetnék?!

2016. febr. 5. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

1hónap még talán nem, de ha huzamosabb ideig külön lesztek az igen....tapasztalatból írom.

Ha hetente,kéthetente haza tud jönni pár napra akkor nem vészes, de kell a személyes kapcsolat, a Skype ezt nem oldja meg.

2016. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ausztria nem a világ vége. Esetleg nem tudtok mindketten kimenni?
2016. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele menni, mert munka szállója van és többen vannak egy helyen. Ráadásul félek hogy 1 hónapig hogy bírná ki együtle
2016. febr. 5. 13:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyutlét nélkül..félek hogy talál mást..
2016. febr. 5. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha talál mást, annyit is ért a kapcsolatotok. Vannak, akik nagyobb távolságot és hosszabb időt is kibírnak.
2016. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk, az én páromnak is ki kell mennie egy hónapra a terhességem alatt külföldre. Kicsit rosszul érzem magam emiatt, mert jó lenne együtt végigcsinálni a terhességet.

Szerencsére teljesen megbízhatok benne, nehezen tudom elképzelni, hogy megcsalna a távolléte alatt. Egyszerűen nem olyan típus, sose volt a szexkapcsolatok, kalandok híve, inkább megoldja magának. (A szülés után is lesz 6 hét szextilalom!)

Szóval én nem a kapcsolat megromlásától, ill. a megcsalástól félek, ilyesminek egy stabil kapcsolatban egyáltalán nem is kellene felmerülnie! Inkább az érzést viselem nehezen, hogy magamra leszek hagyva a terhességgel. De biztos, hogy túl fogjuk élni. :)

2016. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm a választ. Igazad is van. Csak hirtelen elbizonytalanodtam. Labiris idegzetem van mostanába a terhesség miatt. De tudom hogy miattam és a baba miatt teszi ezt..mindemellett megse fordulna a fejeben ebben mar biztos vagyok..es abban is biztos vagyok hogy szeret..es remelem hamar letelik azaz 1 honap..

2016. febr. 5. 13:20
 8/9 pörölycápa ***** válasza:

1 honap az semi... oke, a terhesseg miatt jobb lenne ha most melletted lenne, de mar nem azert, ha 1 honapot nem bir ki egyuttlet nelkul, es talal mast, akkor annyit is ert a kapcsolat.

A parommal jelenleg 2.5 eve vagyunt tavkapcsolatban, kb 10 hetente tudunk talalkozni, es fel sem merul bennem hogy mast keresne. Szeretjuk egymast, egyutt szeretnenk lenni, ugyhogy kibirjuk a tavolletet, es varjuk hogy majd az egyetem befejezese utan rendesen egyutt lehessunk.

2016. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hari de mi az hogy csak 1 hónapra megy ki dolgozni?

Ha valami munka van az álltalában nem csak 1 hónapig tart.

Másik hogy nagyon remélem nem valami magyar vállalkozóhoz megy, mert azoknak álltalában átverés a vége.(nem lesz kifizetve) Nehogy a baba előtt, még rosszabb helyzetbe kerüljetek! Vigyázzatok!


Ha a párod hűséges tipus, akkor hosszabb távon sem lesz gond, illetve ha te is az vagy!


Én kb 1 éve voltam kint, mikor a feleségem otthon a 2 gyerek mellett úgy döntött bepasizik. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy keressek valakit. Ezért írtam hogy ne csak miatta aggódj, hanem magad miatt is...

2016. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!