Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném rávenni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném rávenni a páromat az intim szőrtelenítésre, de ő nem akarja - ez vajon olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, ha valaki volt hasonló helyzetben: a kérdés írójaként 28 éves nő vagyok. Én régóta csupasz vagyok lenn, én így érzem magam jól. Nagyon szeretném, ha a barátom is végezne intim szőrtelenítést vagy fazonigazítást - ez egyszerűen így tetszene nekem. Ő ezt férfiatlannak tartja. Ez vajon nagy kérés?

2016. febr. 5. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha megkérne, hogy te meg növeszd vissza/rövidre nyírt legyen neked, megtennéd? Így gondolkodj róla.
2016. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Én ha nem is teljesen de nagyjából csupasz vagyok, viszont fura módon a páromon nem annyira tetszik olyan férfiatlan. Engem nem zavar a szőr, ha nem valami iszonyú őserdő :-)
2016. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Vagy így szereted ahogy van, ha meg nem tetszik, akkor meg minek vagy vele?

A párkapcsolatban úgy fogadjuk el egymást, ahogy van, és nem megváltoztatni akarjuk a másikat.


Ha ő ezt férfiatlannak tartja és nem akarja leszőrteleníteni, akkor fogadd el, ha meg nem tetszik, akkor tovább lehet állni.

2016. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Gondold végig, hogy te így érzed jól magad, hogy szőrtelen. Ő viszont szőrösen érzi magát komfortosan. Pusztán azért, mert neki jobban tetszik, te megnövesztenéd? Vállalnád az ezzel járó összes kényelmetlenséget? Ebből indulva gondold végig, hogy szerinted nagy kérés-e vagy sem.
2016. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Persze utolsó, csak ha ez fordítva lenne (a kérdező lenne az őserdő), akkor valószínűleg a férfi lenne az első aki kikérné magának. De azért az nem baj ha a kérdezőnek szőrt kell zabálnia ha a közelébe megy szájjal. Biztos nagyon izgató és gusztusos.

Kedves kérdező ez egyáltalán nem nagy kérés. Ha ennyit nem tesz meg érted, akkor mi lesz a nagyobb dolgokkal? Én a helyében megmondanám neki, hogy akkor én sem szőrtelenítek, vagy addig nem lesz orális szex, mert nekem nem gusztusos úgy.

2016. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Arról már nem is beszélve, hogy az egyetlen indoka ilyen buta görcsös és elavult sztereotípia. Kb olyan szintű, mint hogy a fiúknak nem szabad sírni. Elég kiábrándító amikor valaki ilyen téves ideákhoz köti a férfiasságot és makacsul ragaszkodik hozzá.
2016. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van amúgy - bár igaz ami igaz a szőrtelenítés elég fájdalmas, pontosabban utána amikor nő ki a szőr újra, hihetetlenül tud viszketni és még ki is véresedik a borotvált terület... Én mondjuk megtenném, ha erre kérnének, de addig marad az mint a hajammal is - mindig pont annyira vágom le hogy az ne legyen már ízléstelen, de nem esek neki borotvával. Kivéve ha kell.
2016. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Manapság szerintem nem nagy kérés. Mindenki nyilván feleljen meg magának elsősorban, de közel se lennének az emberek ilyen megértőek, ha fordított lenne a felállás. Nőként is be lehet vállalni, hogy megnöveszted a szőrt, mert fájdalmas a gyanta meg egyéb finomságok, csak benne van a pakliban, hogy esetleg azt mondja a párom, hogy ez így nem fog menni, mert manapság ez az elfogadott, és ezt tartják az emberek szépnek. De ez fordítottan is igaz.


Amúgy sose értettem ezt a fajta szelekciót, sokakat próbál öltöztetni a párja, rávenni, hogy fesse át a haját, stb. magyarán azokat a külső jegyeit megváltoztatni, ahogy prezentálja magát mások előtt, ők pedig sokszor önként és dalolva belemennek, de vonakodnak ilyen dolgokon, amiket tényleg csak ő és a párja láthat.

2016. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
56%

Max egyszer megkèrdeztem volna a helyedben, amennyiben nemleges vàlaszt ad, fel sem hoztam volna neki többet a témât.

Kifejtette, hogy nem akarja, meg is indokolta...

Nem is érezné ùgy jôl magàt.

Nem kéne rà erőltetni az akaratodat. Te faszâul éreznéd magad, ha közben ő meg sz**ul?

Most függetlenül attôl, hogy igaza van-e abban, hogy férfiatlan, vagy sem, akkor sem akarja...

2016. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy páromért megteszem, ha kéri, de lehet abból ritkítani is, nem kell teljes szőrtelenítés.
2016. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!