Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavarja a kozos hotelszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja a kozos hotelszoba gondolata?

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, akit 4 eve ismerek. Sose tortent semmi kozottunk mert ragaszkodott hozza, hogy csak baratok.

Most tervezgetunk egy kozos utazast, es en a kozos szobat javasoltam ket single ággyal.

Erre meglepett, hogy ot zavarja a kozos szoba gondolata. Nem ertem, hogy miert, hiszen ha csak baratok vagyunk, akkor nem mindegy?? Nem az a lenyeg, hogy olcsobb legyen?


Fiuk, mit gondoltok, mi lehet az oka ennek? Titeket miert zavarna a kozos szoba?


2016. febr. 5. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg haver a lány, egyáltalán nem, de sztem ő érzi rajtad, hogy rámozdulnál(vagy csak hiszi?).
2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi sosem tud egy idegen nőre (tehát, aki nem gyereke, anyja, húga, nővére) semlegesen nézni. Akkor is, ha csak barátok vagytok, ő nőként tekint rád, és nem tudja, hogyan viselkedjen, hova nézzen, ha te pizsamában fogsz körülötte szaladgálni.
2016. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondd már kettes!

Nekem van lány haverom és nincs köztünk szexuális vonzalom. Letaperolom én, de ő is csak úgy ide nyomja magát, ez játék, de épp azért az, mert nem kívánjuk egymás szexuálisan. Nagyon szeretem őt és támogatom, őszinték vagyunk egymáshoz és ettől ilyen tiszta, szexmentes barátság ez.

Nagyon felszabadító egy ilyen kapcsolat amúgy.

2016. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1=es nem mozdulnek ra, meg en segitettem neki csajt talalni, korbe kerdeztem a baratnoimet. O is tud errol.

Amugy is miota jobban ismerem, tudom, hogy o nem az akit keresek,mint ferfi, es ezt is mondtam neki.

2016. febr. 5. 20:02
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, eppen ez az amiert nem ertem, hiszen nem vagyok az esete, szoval nem lenne total mindegy?
2016. febr. 5. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Barátom vagy, de: nem szeretném ha reggelenként látnád, hogy milyen merevedésem van, ha hallanád amikor nagyot rottyantok a WC-n, esetleg fél oráig utána nem mehetnél arrafelé az ájulás veszélye nélkül (forditva is!!!), ha nem tudnál aludni mert erösen horkolok (vagy viszont), zavarna ha észrevennéd, hogy kiverem (arrol ne is beszéljünk, ha esetleg te tennél ilyet), ....... tovább is van, mondjam még?
2016. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 és 3-as vagyok.

Lehet, hogy 6-osnak van igaza és ilyen jellegű félénkségről van szó.

Jellemző rátok ez a fajta nyíltság? pl. láttátok egymást alsóneműben, meztelenül? Voltatok már közös hálókörletben bármilyen okból?

2016. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ok,l ilyen dolgokra nem is gondoltam :))

Csak arra, hogy sporoljunk egy kis penzt. Koszonom, most mar jobban ertem.

2016. febr. 5. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csajozni akar...ha egy szobában vagytok, hová vinné fel?
2016. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Engem is zavarna. Biztos, hogy le akarna majd kúrni a srác. Ha nem fogadod el, hogy a barátodat ez jogosan zavarhatja, akkor nem vagytok egymáshz valók, ugyanis nem csak neki kell megértőnek lennie, hanem neked is.
2016. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!