Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakitől mindent elveszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől mindent elveszek, tönkreteszem, ellehetetlenítem akkor utána miért érzek ürességet?

Figyelt kérdés

Nem bántam meg, most is így cselekednék, csak meglepődtem magamon. Azt hittem, hogy a nyomorában meglelem az örömöm (mondjuk közvetlen utána így is volt). (nyílván nem ártatlan bárányka volt a delikvens)

24f



2016. febr. 5. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Mert túl egyszerű volt és hamar összejött.
2016. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a te céljaiddal kéne fogllalkoznod mostmár és akkor nagyobb öröm fog érni.
2016. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogyha elkezde az ember akkor az ösztön még többet akar..
2016. febr. 5. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is, mint minden embernek a boldogság a célja. Most gratuláltál magadnak h átgázoltál valakin, de ez az öröm egyszeri. Olyan mint amikor vásárlásokkal teszed magadat boldoggá, legyen az IT cucc vagy ruha.

Keress valakit aki boldoggá tesz, akit meg utálsz még annyi energiát se fektess bele, h tönkretedd

2016. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!