Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek a kifejezetten hosszú és vékony lábú lányok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 15. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát ha tiszta pálcika akkor nem kifejezetten.
2016. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem különösebben.
2016. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
A vékonyakat igen,de a hossza sose érdekelt.
2016. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Unalmas vagy, te sorozatokból kivágott rosszminőségű képeket linkelgető... bár régóta nem volt már kérdésed. Egy barátok köztös képet is linkelj! Legközelebb nem is írok már semmit, csináld csak. A végén még engem tiltanak ki.
2016. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hosszú igen, de ha vékony - mert anorexiás -, az már nem annyira szép, tehát nem. Amúgy egy láb legyen szép, ápolt, hosszú, de ne ropi-vékony.
2016. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem a vastag, de feszes combok a gyengéim.
2016. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hosszú az nagyon jó, de formás is legyen, főleg a fenék.

Ez izomépítéssel érhető el, sportolni kell valami olyat... edzés

2016. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Messziről jól néz ki. Testközelben, már nem jönnek be. Úgy a nagy átlag hossz és legyen rajta kis párna.
2016. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek.
2016. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem tetszik nekik, nekem olyan van. Akár mutatnék képet, de most lusta vagyok. :D Nekem nem anorexiás azért, de láttam már olyat, mint két ropi. :D De attól még igen vékonynak számít az enyém. És hosszú, de csak mert magas vagyok.

Egyébként tapasztalataim szerint lányok bókoltak a lábaimra, férfiak még soha, persze attól még tetszhet nekik, max nem ezt emelik ki bókoláskor.

2016. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!